İ7 4790K GTX780 VS İ5 4690K GTX970

Arkadaşlar herkese selam, Ben İntel ve Nvidia tabanlı stabil bir sistem toplamak istiyorum.Gerçekten PC konusunda çoğu bilgisayar kullanıcısına göre bilgiliyim,Gel gelelim konuma arkadaşlar 2 tane ayrı ayrı bir sistem topladım.Bu sistemlerde birisinde belirttiğim gibi İ7 4790K GTX780 diğeri ise İ54690K GTX970 bu sistemlerin fotoğraflarınıda ekleyeceğim.Sayın bilgili,tecrübeli arkadaşlar bu sistemlerin hangisi sizce daha mantıklı ve daha uygundur ? Bu sistem bana çok mantıklı arkadaşlar sebebi bu sistem beni 3 yıl Ultra ayarlarda götürse yeterli ondan sonra bi GTX 980 taktığımız zaman olayı çözmüş oluruz birdaha ailem bukadar para vermeyeceği için böyle bir sistem toplamak açıkcası zorundayım. Markalar konusunda eleştirileriniz olacaktır,doğrudur ama bütçem maksimum bukadar bundan yukarı kesinlikle gidemeyeceğim o yüzden gönül ister Msi,Asus ama bütçem el vermedi yapacak birşey yok.Bu markalara güvendiğimide belirtmek isterim.Bilgili tecrübeli arkadaşlar sizce hangi sistem ve neden ? Bu arada İ7'li sistemdeki GTX780'i R9 290'a kıyasla seçtim doğru bir seçimmi ? Teşekkürler Technopat ailesi. Saygılarımla...(y):)

Resimler ;
GTX 970 düşük güç tüketimi ve yüksek performansıyla tercihiniz olmalı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı