i7 4790K ile 1070 Ti darboğaz yapar mı?

@Berkay544

Arctic MX-4 alabilirsin. Piyasadaki en iyi termal macunlardan biri. En son 20 gram 66 TL falandı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Bu arada önceki mesajını görmedim, kusura bakma.
Kaç gram alsam yeterli olur sadece işlemci için kullanıcam zaten.
Peki cooler master mastergel alınır mı?

Son düzenleme:
20 gram fazlasıyla yeterli. Hatta 4 gram alırsın 1-2 seferlik kullanımlık için yine yeter.

Cooler Master hakkında şahsi bir bilgim veya tecrübem yok maalesef.
Bu konuyla alakasız ama birşey daha soracağım. Alacağım anakart Msi Z87 G45 modeli. Birde alacağım kasa Dark N10 PRO kasada 5 adet fan var ama anakartta 3 adet fan girişi gördüm ben. 2 adet de cpu fan girişi var onlara sıvı soğutmayı takıcam geriye 3 giriş kalıyor ben bu fanları nasıl takıcam buna?
Birde 1070ti yerine 1070 alacağım bütçemde biraz sıkıntı oluştu. 1080P ekranda sıkıntı çıkarmaz dimi gtx1070?

Sıkıntı olmaz, termal macun yenileyin. Soğutma alın. Bu ekran kartını alın. Asus GTX1070Ti 8GB 256Bit GDDR5 Ekran Kartı (CERBERUS-GTX1070TI-A8G)

Bir de Fortnite da beni ekleyin. :D Hi im Realivex nickim @FurkanAltun kardeşimle ortağız onlar da oynarsın. İyi sosyaller.
Hayır sıfırıları çok pahalı 1800 TL ye msi gaming x 1070 alacağım. Ve öğrenciyim yurtta kalıyorum fortniteyi sadece yazın oynuyorum evde kardeşim oynuyo genelde.
Sıkıntı olmaz, termal macun yenileyin. Soğutma alın. Bu ekran kartını alın. Asus GTX1070Ti 8GB 256Bit GDDR5 Ekran Kartı (CERBERUS-GTX1070TI-A8G)

Bir de Fortnite da beni ekleyin. :D Hi im Realivex nickim @FurkanAltun kardeşimle ortağız onlar da oynarsın. İyi sosyaller.

Birde şu kasanın fanlarını nasıl halledebilirim?

Hayır sıfırıları çok pahalı 1800 TL ye msi gaming x 1070 alacağım. Ve öğrenciyim yurtta kalıyorum fortniteyi sadece yazın oynuyorum evde kardeşim oynuyo genelde.

Birde şu kasanın fanlarını nasıl halledebilirim?
Yazında full aktifim sıkıntı yok o zaman oynarız. :) Kardeşinle de oynayabilirim söylersen. GTX 1070 de alabilirsiniz. Ekstra fan alarak çözebiliriz. Ama onun yerine daha iyi bir ucuz kasa alabilirsiniz.

Yazında full aktifim sıkıntı yok o zaman oynarız. :) Kardeşinle de oynayabilirim söylersen. GTX 1070 de alabilirsiniz. Ekstra fan alarak çözebiliriz. Ama onun yerine daha iyi bir ucuz kasa alabilirsiniz.
Kardeşim ilkokul 2 ye gidiyor :). Fan sayısı yetersiz değil alacağım kasada 5 fan var. Alacağım anakartda 3 fan girişi var onu nasıl hallederim?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı