İ7 4790K tabanlı sistem su soğutma tavsiyesi

14 yaşındaki bir genç için, gümrük bedeli de özel sıvı soğutma da biraz ağır gelir.
Bence siz bu işten vazgeçin, yani enazından babaya muhtaç olmayanakadar.

O soğutucu kasanıza sığmaz. Ancak arka dış tarafına alınarak mümkün olabilir. Ki bu şekilde de soğutucuyu sökmen gerekecek, o da biraz riskli olacaktır.

Ayrıca 3. hesabın hayırlı olsun. :D
Haykırdım abi tüm hallerim yıkıldı. :D Hahahah :D Neyse bir kerede masraf çıkartmadan halledelim. :D

Yardımların için teşekkürler.

14 yaşındaki bir genç için, gümrük bedeli de özel sıvı soğutma da biraz ağır gelir.
Bence siz bu işten vazgeçin, yani enazından babaya muhtaç olmayanakadar.

O soğutucu kasanıza sığmaz. Ancak arka dış tarafına alınarak mümkün olabilir. Ki bu şekilde de soğutucuyu sökmen gerekecek, o da biraz riskli olacaktır.

Ayrıca 3. hesabın hayırlı olsun. :D
er36po Sıvı soğutma alamayacağım senide rahatsız ettik. :)

Ürünleri türkiyeden temin ediliyor artık.Sıvı soğutma parçaları.

Ayrıca bende 4k sıvı soğutmalı üst düzey bir bilgisayar toplamak istiyorum @er36po yardımcı olursan sevinirim. X99 Sistem topluyacağım , sıvı soğutma hakkında yeteri kadar bilgim mevcut bir dayanışma yapabilirsek güzel olur

@Beowulf, an itibariyle detaylı S. soğutma ürünleri Türkiye'de satılmıyor.
Şuand daha çok satabilecekleri ürünleri barındırıyorlar. Tabi talep artarsa gelişir.

Yeni bie konu açmalısınız.

Hocam reklam gibi olcak ben size nerden atabilirim , Custom sıvı soğutma ürünleri ben kendime tedarik edicem şahsen link atayım :)

Bilgisayar - Conn - n11.com , iletişimde bulundum satın alan kişilerle iletişimde de bulundum gayet iyi bir firma olduklarını söylediler.Satın alan yorumlarına dayanarak konuşuyorum.N11 puanıda yüksek gamex'te gördüm bu firmayı ayrıca süper bir surrond sistemi kurmuşlardı.

Satın alan kişilerle irtiba geçtim , olumsuzluk yoktu.Satış bölümü ile de görüştüm yardımcı olacaklarından bahsettiler.Reklam konusunda yetersiz bir firma.Yeni kurulduğundan olabilir mi ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı