Laptopun ışıkları yanıyor ama açılmıyor

mehsel12

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Benim eski bir laptop vardı evde bende bakayım dedim. Çalışıyor mu lakin güç tuşuna bastığım zaman tiz bir ses geliyor. Ama hiçbir reaksiyon gostermiyor. Açılma ışığı da yanıyor. Ben içini açıp baktım RAM'ini sokup taktım SSD'sini sokup taktım çalıştırdım yine bir şey yok yine aynı. Sonra bataryasında sıkıntı vardır diye bataryayı da söktüm o da işe yaramadı. Kendimi tutamayıp DVD söketini de söktüm yine bir işe yaramadı. Sizin dene diyebileceğiniz şeyler varsa yazın deneyeyim belki çalıştırmış oluruz. Şimdiden teşekkürler.

BIOS'a girebiliyor musun? Belkide panelde sorun olabilir HDMI'ya da VGA kablosuyla monitör vs. bağlayıp bir kontrol et.

Dediğini denerim kral bir sorum olacak burada iki yuva var tek kablo var nedir bu tam olarak normal mi bunun olması.

BIOS'a girebiliyor musun? Belkide panelde sorun olabilir HDMI'ya da VGA kablosuyla monitör vs. bağlayıp bir kontrol et.

Dediğiniz şeyi de denedim laptop hiçbir tepki vermediği için bir şey olmadı. Sadece biz bir ses duyuluyor nereden çıktığını da tam anlamış değilim.

Dosya Ekleri

• 17167210130515656005807387113437.jpg
    17167210130515656005807387113437.jpg
    188,6 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:

Geri
Yukarı