İ7 4790K Tabanlı Sistem Toplama

serf536

Hectopat
Daha fazla  
Hem oyun için Hemde perfonmans için bu sistem güzel mi? yada yanlışsa parçaları siz seçin vatan bilgisayardan olsun

Eğer OC yapmayacaksanız i7 4790 alın. Bunun dışıında sisteminiz kaç lira? 5000 falan ise daha iyi sistem toplanabilir.
+ İnternetten satın alacaksanız Sinerji gibi ucuz siteler var.

4460+ R9 390 da olabilir. Tam bir bütçe belirtirseniz daha çok yardımcı olabiliriz.
image.png

Eğer OC yapmayacaksanız i7 4790 alın. Bunun dışıında sisteminiz kaç lira? 5000 falan ise daha iyi sistem toplanabilir.
+ İnternetten satın alacaksanız Sinerji gibi ucuz siteler var.
Ben bir tane daha sistem seçtim parçalar uyumlu mu? kontrol edebilir misiniz?
Ekran Görüntüsü (2).png

OC yapacağım, ama hiç yapmadım öğreneceğiz inşallah yani parçaları böyle alıp monta etsem hepsi uyumlu değil mi? yani hiç bir sıkıntı çıkarmaz. kasa ile Ana kart uyumlu mu?
Ana kart ile işlemci uyumlu mu?
Ana kart ilen Ram uyumlu mu?
Ana kart ilen ekran kartı uyumlu mu?
bu parçalar seçtiğim kasaya sığar mı?
Rica etsem bunların hepsini cevaplar mısınız?

Evet, uyumlu fakat OC yapmayacaksanız i7 4790 alıp ekran kartını GTX 970 yapabilirsiniz.
OC yapacağım, ama hiç yapmadım öğreneceğiz inşallah yani parçaları böyle alıp monta etsem hepsi uyumlu değil mi? yani hiç bir sıkıntı çıkarmaz. kasa ile Ana kart uyumlu mu?
Ana kart ile işlemci uyumlu mu?
Ana kart ilen Ram uyumlu mu?
Ana kart ilen ekran kartı uyumlu mu?
bu parçalar seçtiğim kasaya sığar mı?
Rica etsem bunların hepsini cevaplar mısınız?

• Kolay OC için üzerinde "OC Genie" butonu olan Anakart alabilirsiniz.
  • Uyumludur, ikisi de aynı soket.
  • Uyumludur, anakart en fazla 3400 Mhz destekliyor.
  • Uyumludur, PCİ-Express var.
  • Kesinlikle sığar :)
+ Güç kaynağı yeterlidir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı