İ7 4790K ve Zotac GTX 760 sisteme Hackintosh kurabilir miyim?

Disk2s5'e tıklayıp yukarıda Bağla tıklayın. Masaüstüne bağlayacaktır.

"Bağlama başarısız oldu "disk2s5" adlı disk masaüstüne bağlanamadı. Disk üstünde ilk yardım ı çalıştırmayı deneyin ve sonra bağlanmayı yeniden deneyin " diye bir uyarı alıyorum ama ilk yardım ilede çalışmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Usb'yi şimdi disk izlencesinden Mac OS X genişletilmiş seçeneği ile formatladım, düzeldi görüyor. Sistemi -x ile açtım mecburi olarak diğer türlü hiç bir şekilde açılmadı her yolu denedim hep hata aldım. Çoğunlukla bluetooth missing hatasını aldım. Graphic ...... (adını unuttum) oradaki ayarları da tek tek denedim olmadı.

Sistemi -v npci=0x2000 dart=0 ile açmaya çalışın. Windows ortamında transmac yazılımı ile Mavericks kurulum Usb'sine Multibeast, Clover Confıgurator'u atın.

Kusura bakmayın bu konuları pek iyi bilmiyorum sizin söylediğiniz yöntemi nasıl uyguluyabilirim (-v npci=0x2000 dart=0) ile sistemi açmayı ?

Yardımcı oldugun için çok teşekkür ederim, ama hiç bir türlü beceremedim vazgeçtim, yapmaktan.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı