İ7 4930k+ GTX780 Tİ'lı Sistem Nasıl?

Şu an kullandığım sistemde Asus ağırlıklı ve hiç sorun yaşatmadı ama
Zotak'daki çekirdek hızı ve bellek hızı ile SSD'nin okuma/yazma hızları
fena gelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarıya yazdım. Soket 2011 pek oyun için olmasa da, pek sorun çıkarır mı bilemem. Render işlerinde ise gayet rahat performans alırsınız.
Anakartı pek yukarıya çekmenin mantığı yok. X79 alabilirsiniz diyeceğim fakat X99 kartlar yolda.

Sisteminize en uygun anakartlar, bu ikiliden biridir.

Msi X79A-Gd65 (8D) İntel X79 Soket 2011 Ddr3 2400Mhz(O.C.) Sata 3.0 Usb 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar

Msi X79A-Gd45 Plus İntel X79 Soket 2011 Ddr3 2400Mhz(O.C.)Sata 3.0 Usb 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar
Oğulcan bu iki anakart arasında ne fark var? Vatan Bilgisayarın sayfasında karşılaştırmalarına baktım ama bir şey anlamadım. Fiyat olarak 100lira var galiba. Gd65'in Gd45'e göre avantajları neler?

Sana ceza verebilmek için 20 mesajı geçmeni bekleyemedim.
Sayın Berkan bey bana ceza vermek için beklememize çok sevindim zira
nasıl dayanırsınız.
Bende ne kadar kötü yazım hataları yapmışım. Konun adını değiştirdiğiniz için çok teşekkürler sistemin nasıl olduğu ile beraber bu dönemde alınması mantıklı mı yok ise beklemek mi gerek bunu da bir sorarsanız sevinirim.
Cevap verip ilgi gösteren arkadaşlara çok teşekkürler, dün iş esnasında pek özen gösteremedim yazdıklarıma yazım hatalarından dolayı çok özür dilerim.

Oğulcan ana kartın asus kalması beni zorlamaz para konusunda sıkıntı yok derdim performans ve sağlamlık.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı