i7 6700 için ekran kartı önerisi

Cyberpunk, RDR2 FSR kalite yeterli mi? Korsan sevmediğim için diğer oyunları test etme fırsatım olmadı. NVIDIA bebesi seni.

Sallayın bakalım bol keseden forumu kirlete kirlete bir hale çevirdiniz. 3. nesilde yapmıyor diyorum, adam 6.nesilde kusura bakma yapar diyor kafasına göre. Sabır...

Rica etsem sizden bir ekran görüntüsü alabilir miyim? Demin izlediğim YouTube videosunda 1650 Super ile i7 6700 GTA 5 gibi bir oyunda ekran kartı %34 işlemci %65 70'lerde seyrediyor idi. Görmek isterim açıkçası fikrinizi. Lütfen ekran görüntüsü paylaşın.

Rica etsem sizden bir ekran görüntüsü alabilir miyim? Demin izlediğim YouTube videosunda 1650 Super ile i7 6700 GTA 5 gibi bir oyunda ekran kartı %34 işlemci %65 70'lerde seyrediyor idi. Görmek isterim açıkçası fikrinizi. Lütfen ekran görüntüsü paylaşın.

i7 6700 ile RX6600 darboğazı tartışılabilir fakat bu işlemcinin GTX 1650S ile darboğaz yapması pek mantıksız geldi, bahsettiğiniz videoda farklı bir durum olduğunu düşünüyorum, işlemci kullanımı %100'e ulaşmadığı sürece darboğaz olarak değerlendirilmemeli diye düşünüyorum.

Eşek gibi dar boğaz yapar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2060'la bile darboğaz var.

Darbogaz yapsada RX 6600 al kesinlikle darbogazi hissetmezsin zaten sadece GPU kullanımı dusuk olur bazı oyunlarda. Gelecek yatırımı için RX6600.

Öncelikle ceza almama sebep olan üslubum için diğer forum üyelerinden ve moderatörlerinden aflarını rica ediyorum.
Bana karşı muhalefet yorum yapmış üyelerin üslupları da uygun değil fakat, varsın büyüklük bende kalsın.

Darboğaz yapan builde yapmaz, darboğaz yapmayana da yapar demeye devam edin. Bu cehaletiniz size zarar olarak dönecektir bir gün. Çalışıp alın terinizle topladığınız sistem için şu FPS hedefliyordum memnun değilim diye başlık açar öğrenirsiniz işin gerçeğini. Ben iddia etmiyorum, bizzat tecrübemi aktarıyorum, kullanmaktayım diyorum. Ağlanacak bir durumum yok çok şükür 60 FPS monitörüm var, ultra ayar msaa 16x 60 FPS de oyunlardan alıyorum. Satın alması en pahalı bilgi tecrübedir. Hadi hayırlı forumlar.

Geri
Yukarı