i7 6700 için ekran kartı önerisi

Aç konuyu da millet bir tarafıyla gülsün. Benden de bu kadar çok sabit fikirlisin. Anlatılan acaba doğru mu diye düşünmüyorsun bile. Darboğaz sıfır gibi bir söylemde bulunuyorsun. Arkadaşın alabiliyorsa ben de 6600 almasını tavsiye ederim. Darboğaz yapsa da 5700 XT'ye göre daha iyi grafik performansı var. Ama işin içinde bütçe varsa verim alamayacağı bir şey için fazladan para vermesini tavsiye etmiyorum.

Dostum 5700 XT en baba oyunların çoğunu Ultra'da 60 FPS civarı oynatır. 6600'e gerek yok.
Hı hı oynatır. Yavaş ağırdan alarak oynatsın ama sonra 5700 XT’nin oynattığı yerler ağrımasın. 😂😂

Ben saldım ya vallahi uğraşmaya değmez. Her böyle "Çok bilmiş" ile tartışmaya girdiğimde kenarı 1 lira atsam şuan zengin olmuştum kendi paramla. i7 6700'ün %50 hissesine sahip gibi arkadaş. Her satışta pay veriyorlar yani öyle savunuyor resmen. Utanmazsa git ya 7900 XTX al kullan darboğaz olmaz diyecek. Ama şartı şu tabi görüntüyü 4K yap RT Ultra ver FSR kaliteye al ve Furmark açıp ekran kartına yük bindir sömür öyle çok güzel besliyor bak elimde video var diyecek gibi hissediyorum.
bu gençler bilinçsiz teknik bilgisi yok düz mantık düşünce var pc donanımı teknik bir mevzu sadece pc yi monte et tak çalıştır mantığı saçma...

Yapay zeka bile hatasının farkında ve özür diliyor. :D Ama bir "insan" bunu yapamıyor ne hale geldik. Özür dilemenin, yanlış bilgi verdiğini kabul etmenin dünyanın sonu olduğunu düşünenler var hala. Ve üstüne deyimler, ata sözleri falan söylemiyor mu ya işte ona bitiyorum.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    171,6 KB · Görüntüleme: 15
  • 2.jpg
    2.jpg
    177,4 KB · Görüntüleme: 17
  • 3.jpg
    3.jpg
    147,3 KB · Görüntüleme: 17

Yeni konular

Geri