i7 6700 için ekran kartı önerisi

Bak bakayım öyle mi demişsin? Biz de biliyoruz idare edilir. Kimse sistem açılmaz dememiş. Sana insan gibi iki parçanın birbirinin dengi olmadığına anlatmaya çalıştık ama anlamadın. Forumun bilgili üyeleri neredeler acaba? Bence kesin uyuyorlar. Yoksa gelir sana hak verirlerdi değil mi?
Başlık sahibi sıfırdan sistem toplama önerisi istemiyor. Oynamak istediği oyunlarda tatmin edici performansı sağlayacak kart için fikir almak istiyor.

Dengi olmadığını anlamak için sendeki süper zekaya sahip olmaya gerek yok Einstein. Nesil, DDR ve PCI-e teknolojisi farkından anlaşılıyor bu durum.

Ama bu darboğaz yapacağı anlamına gelmiyor. RX 6600 çoğu eski nesil işlemcide 1920x1080p ayarda %0 darboğazda çalışır. Çalışmaz deme!

Bütçen varsa eğer, i7 6700 ile RX 6600 kullanmak varken, daha eski nesil bir grafik kartı kullanmak, attan inip eşeğe binmeye benzer. Karta göre, %50, %70, %100 FPS farkı oluşur.

RX 6600 XT darboğaz yapar mı diye sor bana? Sor hadi! Darboğaz yapar. Darboğaz yapmasın diye RT Ultra açar, alacağı FPS taş çatlasa 15 olur.

Ben şimdi bunun aksini iddia ettim mi sana? Etmedim. Demek ki hakikat için ben de seninle aynı düşüncede olabiliyorum.

Güzel kardeşim sana kasanı falan aşağı at demiyoruz. Bilgin yoksa bir konuda ve karşı taraf sana öğretiyorsa hemen inanmayacaksın araştıracaksın ve araştırmaların sonucunda karşı taraf haklıysa diyeceksin ki ben böyle bilmiyordum öğrenmiş oldum teşekkürler. Ama sen darboğazın kralı olmasına rağmen hala savunuyorsun hala millete laf atıyorsun, bu bana yetiyor diyorsun. Ya kardeşim belki adama yetmeyecek? Bize inanmıyorsan git araştır ne bizi uğraştır ne de millete yanlış bilgi ver. Ayrıca her oyunda darboğaz olmaz zaten ekran kartı odaklıdır oyun ve sorun yaratmaz ama başka oyun işlemci odaklıdır neye uğradığını şaşırırsın sonra.

Sizce hangi kart alınır bu 2 kart dışindada 4K 4.5k arası kartlara açığım.

2060S veya 2070 nasıl gider veya normal 2060.

Sizce hangi kart alınır bu 2 kart dışindada 4K 4.5k arası kartlara açığım.
Kardeş 2 gündür vatan sınırı savunur gibi savunmaya çalışıyorum senin işlemcinin darboğaz yapmadığı hakkında. Sen de hala hangi kartı alayım diye soruyorsun yav. RX 6600 alman lazım.

Daha da yazmıyorum bu konuya benden bu kadar yoruldum vallahi. Ne alırsanız alın, darboğaz yapıyor deyin. Bu konuyu başka bir başlık altında derleyeceğim. Hadi eyvallah.

Kardeş 2 gündür vatan sınırı savunur gibi savunmaya çalışıyorum senin işlemcinin darboğaz yapmadığı hakkında. Sen de hala hangi kartı alayım diye soruyorsun yav. RX 6600 alman lazım.

Daha da yazmıyorum bu konuya benden bu kadar yoruldum vallahi. Ne alırsanız alın, darboğaz yapıyor deyin. Bu konuyu başka bir başlık altında derleyeceğim. Hadi eyvallah.

Dostum RX6600 darboğaz yapıyorsa çok ihtiyacım yok RX 5700 XT de işimi görür ben burada en mantıklı seçimi arıyorum.

Başka kartlarda işimi görür oynayacağım oyunlar belli 60FPS sabit yeter bana.

Bu konuyu başka bir başlık altında derleyeceğim.
Aç konuyu da millet bir tarafıyla gülsün. Benden de bu kadar çok sabit fikirlisin. Anlatılan acaba doğru mu diye düşünmüyorsun bile. Darboğaz sıfır gibi bir söylemde bulunuyorsun. Arkadaşın alabiliyorsa ben de 6600 almasını tavsiye ederim. Darboğaz yapsa da 5700 XT'ye göre daha iyi grafik performansı var. Ama işin içinde bütçe varsa verim alamayacağı bir şey için fazladan para vermesini tavsiye etmiyorum.

Dostum RX6600 darboğaz yapıyorsa çok ihtiyacım yok RX 5700 XT de işimi görür ben burada en mantıklı seçimi arıyorum.

Başka kartlarda işimi görür oynayacağım oyunlar belli 60FPS sabit yeter bana.

Dostum 5700 XT en baba oyunların çoğunu Ultra'da 60 FPS civarı oynatır. 6600'e gerek yok.

Son düzenleme:
Driver sorunları olabiliyormuş o kartta 2070 veya 2060 Super duşünüyorum RX 5700 XT ve 2070,2060 için kaç watt PSU gerekir yazarsanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı