i7 6700 ve GTX1660 Super iyi gider mi?

ram 16 8x2 2133mhz ddr4 büyük ihtimal hepsiburadada ürünleri alıcam . 2el piyasasına güvenmediğim için bu kazığı yiyecem malesef yardımlarınız için teşşekürler. sizlerin önerdiği psu+galax1660s alıcam
Bu arada Teknobiyotik gayet güvenilir bir yer. Hatta Galax markasının yetkili satıcısı.

@Hakan55 en azından kazığın boyutu iki yönlü azalmış olacak. Ben de ikinci el öneriyorum tabii ama olmuyorsa zorlamam tabii.

Bu şekilde 1660 Super ile kaliteli bir PSU maliyeti 5300-5400 TL'ye geliyor, Vatan'da 1660 Super ile bir adet bombaya 5800 TL ödeyecektin.

Arkadaşlar herkese merhaba. Bilgisayarımın ekran kartı R7 240 4 GB lakin artık yetersiz dememekle direkt yetmiyor. Bu küçük dostumuda zorlamak istemem. Lakin hızlı yardım lazım. Arkadaşım bana EVGA GeForce GTX 1660 SUPER SC ULTRA GAMING fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, GeForce GTX 1660 SUPER SC ULTRA GAMING en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu ekran kartını önerdi (GTX 1660 Super 6 GB) heveslenerek gittim. Vatan bilgisayarda taksitle almayı düşündüm lakin oraya gittiğimde PSU yetersiz dedi sonrası ise terleyerek kabul ettim. Sonra ise teknik servis çalışanı arkadaşına Intel i7 6700 4 işlemci 3.4 GHz var GTX1660 Super uyar mı dedi ve teknik servis darboğaz yapar vermeyin dedi. İnternette istediğim sonucu almadım. Darboğaz sitelerinde bir sıkıntı yok. Çalışan bana alırsan elinde kalır sana tavsiyem parama yazık etmem dedi. KVK desteklemiyormus ve GTX1660 Super'in iadesi yokmuş. Neyse bende 2 saatin ardından dışarı çıktım. Gitmeden önce ise işlemcine RX560 4 GB uyar istersen bunu al daha uyguna dedi. Seri yardım mala anlatır gibi anlatıp derdimi çözerseniz ne mutlu.
RX560 ASUS Radeon ROG STRIX RX560 GAMING 4GB GDDR5 128 Bit AMD Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Kanka 1660S al i7 6 nesil yerine Ryzen 5 5600 al diğerlerini dinleme bu ikilinin açamayacağı oyun çok azdır düşük grafiklerle her oyunu bununla oynarsın.

Para gücümüz yok hocam. 2K var oda bir halta yaramıyor.

Hocam toplam paranı söyle ben sana en güzel PC toplarım ben PC'ciyim.

Kanka 1660S al i7 6 nesil yerine Ryzen 5 5600 al diğerlerini dinleme bu ikilinin açamayacağı oyun çok azdır düşük grafiklerle her oyunu bununla oynarsın.

Hocam toplam paranı söyle ben sana en güzel PC toplarım ben PC'ciyim.

Tabii canım 5600 ile bir tane de B550 alsın oldu sana toplam masraf 10.000 TL üzeri, hiç sordun mu konu sahibinin cebinde kaç TL varmış?

Hatta burada durmasın almışken 7700X ile RTX 4070 Ti alsın nasıl olsa gökten yağıyor para.

Tabii canım 5600 ile bir tane de B550 alsın oldu sana toplam masraf 10.000 TL üzeri, hiç sordun mu konu sahibinin cebinde kaç TL varmış?

Hatta burada durmasın almışken 7700X ile RTX 4070 Ti alsın nasıl olsa gökten yağıyor para.

Kardeşim boşboş laf yapma bir tek işlemciyi deiştim onu alsa daha iyi olacak ben ekran kartınımı deiştirdim bir şeyden anlamıyorsan yorum yapma oku geç.

Kardeşim boşboş laf yapma bir tek işlemciyi deiştim onu alsa daha iyi olacak ben ekran kartınımı deiştirdim bir şeyden anlamıyorsan yorum yapma oku geç.

Diyorsun. LGA1151 sokette çalışacak 5600'ü de özel üretiyorlar sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı