i7 6700 ve RX 470 için PSU önerisi

Öncelikle arkadaşlarımız güzel önerilerde bulunmuş elindeki ürünü satmak için size öyle söylediğini düşünüyorum. Sistem için 600 W yeterli olacaktır. Kasa ve PSU ayrı almanız öneririm diğer arkadaşların önerdiği gibi. Soğutucu durumuna geleceksek seçtiğin ve önerilen işlemcilerin stok soğutucuları mevcuttur ve yeterlidir. Onun yerine bütçeni ekran kartı veya RAM artırmak için kullanabilirsin.

Öncelikle arkadaşlarımız güzel önerilerde bulunmuş elindeki ürünü satmak için size öyle söylediğini düşünüyorum. Sistem için 600 W yeterli olacaktır. Kasa ve PSU ayrı almanız öneririm diğer arkadaşların önerdiği gibi. Soğutucu durumuna geleceksek seçtiğin ve önerilen işlemcilerin stok soğutucuları mevcuttur ve yeterlidir. Onun yerine bütçeni ekran kartı veya RAM artırmak için kullanabilirsin.
Teşekkür ederim, aldığım yere mail atmıştım ürüne ait kutu içeriğini bilmiyoruz dediler i7 6700 inşallah kutu içeriğinden fanı çıkar. :)

6700'ün kutu içerisinde stok fan mevcuttur.
Tamamdır hocam bilgilendirme için teşekkür ederim. O halde geriye kasa ve power kalıyor onlarıda siparişini verdikten sonra sistem tamam araya haftasonu pazar günü girecek büyük ihtimal. Pazartesi günü tahminimce tüm ürünler elimde olur kasamı toplarım. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı