i7 6700HQ CS:GO'da ve Valorant'ta 98 derecelere çıkıyor

Danicheta

Decapat
ASUS X550VX laptopum var. CS:GO'da ve Valorant'ta 98 derecelere çıkıyor. Normal mi bu dereceler? Oyunlara girdikten belli bir süre sonra FPS kaybı yaşanıyor. Sıcaklıktan olduğunu varsayıyorum.

ASUS X550VX laptopum var. CS:GO'da ve Valorant'ta 98 derecelere çıkıyor. Normal mi bu dereceler? Oyunlara girdikten belli bir süre sonra FPS kaybı yaşanıyor. Sıcaklıktan olduğunu varsayıyorum.

Normal değil. 100 Tj max zaten. Termal macun değiştirip fanları güzelce temizleyin veya yapamıyorsanız güvenilir / tanıdık bir bilgisayarcıya yaptırın. Bilgisayarcı tanıdık değilse bilgisayarınızın başında durun yapılırken.

Aynı laptoba sahibim ve eğer daha önce laptop açıp temizlemediyseniz kesinlikle bilen birine yaptırın.
Bu laptobun fan temizliği için komple anakartı falan sökmen gerekiyor. Daha önce hiç yapmadıysan en azından bilen biri sökerse daha sağlıklı olur.

Geri
Yukarı