i7 6700HQ olan laptop alınır mı?

Bütçe
3500
Alınır aynısı bende vardı Dell insprion 16 GB ram ekran kartı 960 m işlemci i7 6 nesil idi lakin oyunlarda sürekli droplar giriyordu nedenini bilmiyorum oynadığım oyunlarda Valorant Cs go filan çok birşey bekleme ama ..

Alınır aynısı bende vardı Dell insprion 16 GB ram ekran kartı 960 m işlemci i7 6 nesil idi lakin oyunlarda sürekli droplar giriyordu nedenini bilmiyorum oynadığım oyunlarda Valorant Cs go filan çok birşey bekleme ama ..
Drop girmesini çözünürlük düşürerek çözebiliriz yada en aza indirebiliriz bende çok drop yiyorum ama masaüstü 800x600 oyun içi 1280x720 yapınca drop girmiyor.

Alınır aynısı bende vardı Dell insprion 16 GB RAM ekran kartı 960 m işlemci i7 6 nesil idi lakin oyunlarda sürekli droplar giriyordu nedenini bilmiyorum oynadığım oyunlarda Valorant CS:GO filan çok bir şey bekleme ama.

Isınıyordur.

RAM'ler Flex Channel kullanımına geçer ve verim düşebilir. RAM'leri Dual kullanımda kullanmanız daha iyi olacaktır.
6700HQ işlemcisi iyi ısınabilen ama efsane Undervolt yapılabilen modellerdendir. Bence bu işlemci Throttle olmadığında oldukça iyi performans verebilir. Throttle sorunları ile karşılaşırsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı olurum.

GTX 960M'i de abartmadan OC edersek güzel olacaktır.

Valorant'ta kaç FPS alırım düşük ayarlarda.
RAM'ler Flex channel kullanımına geçer ve verim düşebilir. RAM'leri Dual kullanımda kullanmanız daha iyi olacaktır.
6700HQ işlemcisi iyi ısınabilen ama efsane undervolt yapılabilen modellerdendir. Bence bu işlemci throttle olmadığında oldukça iyi performans verebilir. Throttle sorunları ile karşılaşırsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı olurum.

GTX 960M'i de abartmadan OC edersek güzel olacaktır.

Hocam affınıza sığınıyorum throttlle nedir acaba?

Valorant'ta kaç FPS alırım düşük ayarlarda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
böyle bir video var. Ürünü kaça alıyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı