i7 6700HQ sisteme Hackintosh kurulumu

Arcura26

Decapat
Daha fazla  
MSI GE 62 6qf laptop sahibiyim. Günlerdir kurulum yapmaya çalışıyorum ancak beceremedim. iOS geliştirme yapmak için Hackintosh kurmaya çalışıyorum bana yardımcı olur musunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu izledim ancak hiçbir işe yaramadı. USB EFI yaptım bilgisayarı açtığımda start failed - aborted diye hata veriyor.
Sistemim şu şekilde;
i7 6700HQ işlemci.
16 GB RAM.
970M ekran kartı.

MSI GE 62 6qf laptop sahibiyim. Günlerdir kurulum yapmaya çalışıyorum ancak beceremedim. iOS geliştirme yapmak için Hackintosh kurmaya çalışıyorum bana yardımcı olur musunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu izledim ancak hiçbir işe yaramadı. USB EFI yaptım bilgisayarı açtığımda start failed - aborted diye hata veriyor.
Sistemim şu şekilde;
i7 6700HQ işlemci.
16 GB RAM.
970M ekran kartı.
Neredeyse aynı cihaza sahibim. Uyumlu bir EFI dosyasına sahibim. Şu an evde değilim fakat eve geldiğim zaman yüksek ihtimalle bu mesajı düzenlemiş olurum. Ayrıca cihaz UEFI'da değil mi?

Neredeyse aynı cihaza sahibim. Uyumlu bir EFI dosyasına sahibim. Şu an evde değilim fakat eve geldiğim zaman yüksek ihtimalle bu mesajı düzenlemiş olurum. Ayrıca cihaz UEFI'da değil mi?

UEFI dediğiniz şey nedir bilmiyorum ancak şu an Windows 10 kurulu içerisinde BIOS da açılıyor bu şekilde. Yardımcı olursanız çok sevinirim günlerdir uğraşıyorum yapamadım bir türlü.

O zaman UEFI'dır cihaz. Eve geçtiğimde size bir EFI dosyası göndereceğim. Onun dışında imajı nereden indirdiniz ve hangi sürümü indirmeye çalışıyorsunuz?

Osxinfo diye bir forumdan indirdim ventura kurmaya çalışıyorum Swift yazılım dili ile uygulama geliştireceğim için son sürüm olması gerekiyor sanırım.

Ventura 13.0 yazıyor sanırım bu sürüm pek bilmiyorum kusura bakmayın.

Bu cihazı şu an kendim kullanmaktayım. Sistem özelliklerimiz neredeyse aynı. Ventura'yı fake-ID ile ya da OpenCore legacy patcher ile kurabiliriz.
Şu an kendim Monterey kullanmaktayım. En güncel EFI elimde bulunuyor gerekirse paylaşırım.

Bu cihazı şu an kendim kullanmaktayım. Sistem özelliklerimiz neredeyse aynı. Ventura'yı fake-ID ile ya da OpenCore legacy patcher ile kurabiliriz.
Şu an kendim Monterey kullanmaktayım. En güncel EFI elimde bulunuyor gerekirse paylaşırım.

Bu attığınızı nasıl uygulayacağım bir EFI vs göremedim bana yardımcı olun lütfen MacBook çok pahalı alamıyorum bu şekilde yapmak zorundayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı