i7-6700HQ Sisteme macOS Kurulumu

kendalx

Hectopat
Daha fazla  
Bugüne kadar kullandığım Windows'tan bıkmış olmam ve düzenleme programlarında yaptığı bir kaç işlemden dolayı MacOS'e geçmek istiyorum. En iyi sonuç için neyi seçmeliyim ve ne kurmalıyım hiçbir fikrim yok, yardım ederseniz çok sevinirim.
  • GTX 960M Ekran Kartı
  • i7-6700HQ İşlemci
  • 8GB Bellek
  • 240GB SSD
  • 1.5TB 7200RPM HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Sierra kurulumu yapabilir, HD530 grafik yonganızı kullanabilirsiniz. Fakat GTX960'ı kullanamayacaksınız.

Ne demek istediniz. Daha önce kurulum yaptınız mı? Hackintosh süprizlerle doludur. Önünüze ne çıkacağı hiç belli olmaz. En büyük sabır testlerini size yaşatabilir.

Harici GPU'un çalışmasını sağlamak elbette ki var. Fakat, tecrübe ve bilgi birikimi istemektedir ve yanlış bir şey sizi pişman edebilir.

Daha önce kurulum yapan bir kaç sene kullanan bir arkadaşım var yalnız sadece masaüstü sistem ile uğraştığından bunun farklı olduğunu düşünüp M ibareli ekran kartının çalıştırmanın bir yolu olmadığını düşündü sistem kurmak için ondan yardım isterim. Eğer GPU'yu çalıştırmak için bir yol var ise bilgilendirmenizi rica ederim :)

Bu arada arkadaşım o kadar kullanımdan sonra Macbook almış durumda :)

Daha önce kurulum yapan bir kaç sene kullanan bir arkadaşım var yalnız sadece masaüstü sistem ile uğraştığından bunun farklı olduğunu düşünüp M ibareli ekran kartının çalıştırmanın bir yolu olmadığını düşündü sistem kurmak için ondan yardım isterim. Eğer GPU'yu çalıştırmak için bir yol var ise bilgilendirmenizi rica ederim :)

Bu arada arkadaşım o kadar kullanımdan sonra Macbook almış durumda :)

Yukarıda yeteri kadar belirtmiştim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı