İ7-6700K - Asus Strix GTX 980TI DC3 OC - Sıvı Soğutmalı Sistem Ayrıntılı İnceleme Testler ve Dahası

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle .

Hayırlı olsun, arkadaşın dediği gibi GTA V Ultra 8x MSAA'da ve Far Cry 4 Ultra 4x MSAA'da oyun testlerini bekliyorum.

Çok teşekkürler. Evet sanırım HDD yuvalarının uzunluğundan dolayı zor sığdı. GTA 5 testini aşağıda bulabilirsiniz. Diğer testler de yavaş yavaş gelecek.

Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullan.

Çok teşekkür ederim hocam.

Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle .

Çok teşekkür ederim

Hayırlı olsun, arkadaşın dediği gibi GTA V Ultra 8x MSAA'da ve Far Cry 4 Ultra 4x MSAA'da oyun testlerini bekliyorum.

Çok sağ olun. GTA V testini aşağıda paylaşıyorum

GTA V Ultra Ayarlarda Benchmack 8x MSAA açık:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@malifalitiko @Drood @stifmeister

Test iki bölümden oluşuyor.
İlk bölümde 8x MSAA açık ve tüm ayarlar ultrada fakat Advanced Graphics kısmını aktif etmedim. Ali Güngör ve Recep Baltaş da yaptıkları testlerde Advanced Graphics kısmını aktif etmiyorlar:
İkinci bölümde yine 8xMSAA açık ve tüm ayarlar ultrada, fakat Advanced Graphics kısmını tümüyle aktif ettim, dolayısıyla sisteme feci bir yük bindi ve haliyle FPS'de düşüş yaşandı.

Hocam kart çok güçlü yalnız ya. Evga Classified Amazon'dan almayacak olsam, yani alışverişim Türkiye'den olacak olsa Asus Strix Oc Edition alırdım. Resmen TitanX. Umarım Evga'da da aynı Oc ayarını çekebilirim .

Sistemin harika. Özelden bir mesaj yazabilir misin telefondan girdiğim için bulamadım

Sistemin hayırlı olsun. Bileşenler güzel fakat ekran kartı kablolarla güreş ediyor.

Hocam bu karta OC yapmadım ben. Fabrikada yapılmış OC ile idare ettim. Zira bu hali bile canavar

Sistemin harika. Özelden bir mesaj yazabilir misin telefondan girdiğim için bulamadım

Teşekkür ederim kardeşim.
Ne yazık ki Technopat'ta özel mesaj sistemi bulunmuyor.
Facebook üzerinden benimle iletişim kurabilirsin.
Profilimdeki "hakkında" kısmında adresim yer almakta.

Sistemin hayırlı olsun. Bileşenler güzel fakat ekran kartı kablolarla güreş ediyor.
Teşekkür ederim.
Ekran kartının kablolarla boğuşmasının temel sebebi, bu kartın çok güçlü olması ve PSU'dan direkt gelen elektrik gücüne ihtiyaç duyması. Bu da PSU'dan gelen iki kalın kablo ile karşılanıyor ve gizlenmesi mümkün değil sanırım

@Drood @MasterWeb bunlar da yeni testlerimiz.

Shadow Of Mordor Ultra Ayarlarda:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Far Cry 4 Ulta Ayarlarda ve 8xMSAA açık:

@MetaLchesH Kartın güç gerektirdiğini biliyorum zaten fakat o kabloları arkadan dolamak çok kolay aslında. Kasayı bilmiyorum tabi.

Alırım bi'dal Devamını bekleriz

Aynen hocam fabrika OC'sinin üzerine ekstra oc'ye gerek yok zaten kartın maşallahı var . Oc mode ayarı eklemişler adamlar ki birde evlere şenlik.
Oyun içi Fps verileri çok iyi, bayıldım.
Birkaç gün daha oldu sistemi kullanalı, nasıl genel olarak memnun musun hocam ?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…