i7 6700K boşta %100 işlemci kullanımı

Banka diyorsunuz hala, bizim konumuzla ne alakası var? Biz oyun oynacak adama Quadro serisi ekran kartı tavsiye etmiyoruz ama çok güçlü gpu'ları var demekle aynı. Biz burada duruma göre uygulanabilirliğinden bahsediyoruz. Yoksa arkadaşın bankası varsa ESET kullanmayı düşünebilir ama McAfee varken ESET gene 2. tercih. Ayrıca kaynaklar süpermiş hocam.
Hala banka dememin bir sakıncası nedir, çünkü bankacıların %80'i kullanıyor burada ima ettiğim şey banka gibi milyarlarca dolar sermaye olan şirketlerin tercihi eset olduğuna göre en iyisidir. Adamın bankasının olup olmaması fark etmiyor, çünkü banka gibi ağlarda çok trafik olduğundan virüs programları bankacılık için ayrı bir altyapı kullanıyor, temelde ikisi farklıdır. Bankacılıkta virüsü bilgisayara alır ve orda çözer, fakat normal bireysel kullanımda uzaktan direk yok eder. Çok bir farkı yok "Hem de anahtarı olduğu zaman yakar eritir" ben free versiyonunu ima etmedim şahsen anahtarı varsa premium sistemi çok güçlüdür. Herhangi bir malware analizçisine sorarsanız size eseti anlatır.

Hala banka dememin bir sakıncası nedir, çünkü bankacıların %80'i kullanıyor burada ima ettiğim şey banka gibi milyarlarca dolar sermaye olan şirketlerin tercihi eset olduğuna göre en iyisidir. Adamın bankasının olup olmaması fark etmiyor, çünkü banka gibi ağlarda çok trafik olduğundan virüs programları bankacılık için ayrı bir altyapı kullanıyor, temelde ikisi farklıdır. Bankacılıkta virüsü bilgisayara alır ve orda çözer, fakat normal bireysel kullanımda uzaktan direk yok eder. Çok bir farkı yok "Hem de anahtarı olduğu zaman yakar eritir" ben free versiyonunu ima etmedim şahsen anahtarı varsa premium sistemi çok güçlüdür. Herhangi bir malware analizçisine sorarsanız size eseti anlatır.
Yok hocam birbirimizi anlayamamayız sanırım.

Yok hocam birbirimizi anlayamamayız sanırım.

Buyurun size profesyonel bir insandan yazılar. McAfe runPE DLL'leri obfuscate etmekle basit atlatılan bir virüs programıdır, şahsen birbirimizi anlamıyoruz demenizin sebebi, benim virüs programı atlatma tecrübemden dolayıdır.

Dosya Ekleri

• 44.png
    44.png
    160,9 KB · Görüntüleme: 28

Yeni konular

Geri
Yukarı