i7-6700K sistem alınır mı?

SqueS

Kilopat
Herkese merhaba arkadaşlar. Fazla bir bütçem yok öyle çok oyun oynayan birisi değilim. Ara sıra arkadaşlarla girmek için bilgisayar almayı düşünüyorum. Sarı sitede gezerken bir sistem gördüm ekran kartsız şekilde satıyor. Sizce alınır mı? Bu zamanda bu parçalar iş yapar mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Parçalar:
  • CPU: i7 6700K.
  • Anakart: MSI Z170A Pro.
  • RAM: Corsair 2x8 Vengeance DDR4 2400MHz.
  • Kasa: Corsair Carbide Spec 02.
  • PSU: Corsair VS650 80+
Hepsinin kutulu sıkıntısız olduğunu ve overclock yapılmadığını söylüyor ve 3500 olarak fiyat verdi.

3500 bence iyi fiyat. Şimdi fiyatlarına baktığım zaman 3500 baya iyi fiyat olarak gözüküyor. Tabi garantilerinin kaç ayı kalmış, daha önce parçalarda sıkıntı yaşamış mı o da önemli.

Herkese merhaba arkadaşlar. Fazla bir bütçem yok öyle çok oyun oynayan birisi değilim. Ara sıra arkadaşlarla girmek için bilgisayar almayı düşünüyorum. Sarı sitede gezerken bir sistem gördüm ekran kartsız şekilde satıyor. Sizce alınır mı? Bu zamanda bu parçalar iş yapar mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Parçalar:
  • CPU: i7 6700K.
  • Anakart: MSI Z170A Pro.
  • RAM: Corsair 2x8 Vengeance DDR4 2400MHz.
  • Kasa: Corsair Carbide Spec 02.
  • PSU: Corsair VS650 80+
Hepsinin kutulu sıkıntısız olduğunu ve overclock yapılmadığını söylüyor ve 3500 olarak fiyat verdi.

Alınır fakat 3500 bütçeye i3 10100F parçalar alırsınız çok rahat güncel soket.

3500 bence iyi fiyat. Şimdi fiyatlarına baktığım zaman 3500 bayağı iyi fiyat olarak gözüküyor. Tabii garantilerinin kaç ayı kalmış, daha önce parçalarda sıkıntı yaşamış mı o da önemli.

Garantisi olduğunu düşünmüyorum hocam bana da fiyatı güzel geldi.

Alınır fakat 3500 bütçeye i3 10100F parçalar alırsınız çok rahat güncel soket.

Evet hocam düşündüm 3600 veya 10400F gibi fakat RAM anakart güç kaynağı işin içine girince fiyat iyice artıyor.

Güzel bir fiyat. Alınabilir.

Teşekkür ederim hocam.

Geri
Yukarı