i7 6700K sistem toplama

Fazlasıyla oynayacaksın. Sıkıntı oynatmasında değil bunun için ekran kartına o kadar para vermende. :D
Babam kaşındı. Al alacağını daha gözüm görmesin seni dedi. İlerde PC için yanıma gelme diyor. :D Bende acımadım. Bu arada yaşım 22. :)
Bir başka unsurda bizim aile komple Asus'cu. Asus' harici başka bir malzeme yok evde. :D

Senin nick bana yabancı gelmedi başka bir forum sitesinden hatırlıyorum sanki.
Yok abi. Ben bu foruma bugün üye oldum. Çok seviyeli, işini bilen insan çok. Sizin gibi. :D
Nickimi de Age Of Mythology nostaljisi yapıyordum. Zeusun babası Kronusu Tartarusa yolladım.Campaign modunda.Ordan geldi aklıma. :D

O halde hoşgeldin. Kalıcı olursan burdan çok şeyler öğrenirsin. Zamanla öneri isteyen değil öneri verecek donanım bilgisine sahip olursun.
Hoşbulduk. Teşekkür ederim. Bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum sizin gibi tecrübeli kişilerden.
Profil fotoğrafınıza da bayıldım. Bende Mortal Kombat çok severim. Ama siz Scorpion bende Tanya iyi kullanırım. :D Özellikle şu Mortal Kombat X'de.

Arkadaşlar sistemi aldım ve montajını da yaptırdım. İnanın çok iyi oldu. Windows 10 pro 64 bit attıktan sonra optimizasyon özürlüsü olan Batman Arkham Knight (korsan) ile full her ayarı açtım FPS 60-56 arası çözünürlük DSR ile 2800x? (burayı unuttum) hiç ısınmadan kasmadan oynadım. Cooler Master TPC işlemci soğutucusu gerçekten çok iyi tavsiye ederim. İşlemci boşta 25 26C yükte ise 47-50C arası gidip geldi. GTA V oyununda da her ayar ultra açık ve her oyunumda VSYNC de açık. Ondada 56-60 FPS aldım. Anakartı özellikle çok beğendim.O kırmızı ışıkları falan tuhaf :D
Kısacası çok memnunum. Adminlerden ricam konuma [Alındı] yazarlarsa çok iyi olur. Sistemin fotoğraflarını istiyorsanız atabilirim. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı