i7 6700K Sisteme Hyper T4 Soğutma Yeterliliği

OzanYasin

Hectopat
Daha fazla  
İyi sosyaller technopat ailesi,
Resimdeki sistemi almaya karar verdim. Sistem i7 6700K tabanlı olacağı için soğutma yeterliliği konusunda sizden tavsiye istiyorum.

vatanbilgisayar.png

Sizce bu sisteme COOLER MASTER HYPER T4 yeterli olur mu? Eğer olmazsa, O.C ilk başlarda yapmayacağım için sistemle birlikte bir soğutma almayacağım. Sonrasında CORSAIR H60 gibi bir sıvı soğutma alabilirim.

Tavsiyelerinizi bekliyorum ;)

İyi sosyaller technopat ailesi,
Resimdeki sistemi almaya karar verdim. Sistem i7 6700K tabanlı olacağı için soğutma yeterliliği konusunda sizden tavsiye istiyorum.

Eki Görüntüle 182952

Sizce bu sisteme COOLER MASTER HYPER T4 yeterli olur mu? Eğer olmazsa, O.C ilk başlarda yapmayacağım için sistemle birlikte bir soğutma almayacağım. Sonrasında CORSAIR H60 gibi bir sıvı soğutma alabilirim.

Tavsiyelerinizi bekliyorum ;)
Hyper T4'ün LGA 1151 uyumluluğu yok diye biliyorum. Teknobiyotik'ten Silverstone AR01 al derim. İncelemelerde baya başarılı olmuş bir soğutucu.

Bildiğim kadarıyla 1150 soketteki çoğu soğutucu 1151 soketini destekliyor.
1150 soket işlemci soğutucuları 1151 soketlere de olur. Zaten bunlar 115x diye geçer. 115x bütün 1150-1151-1156 soketlerin kısaltılmasıdır. Üzerinde 115x yazan ürünler, bu soketlerin hepsine olur (y).

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı