i7 6700K ve Corsair Champ Spec-02 için Sıvı Soğutma Önerisi

Nh-D15 devasa büyüklükte bir soğutucu her kasaya uymayabilir kasa ölçülerinden sığacağından emin olmalı alacak kişi.

Hocam s li modelleride çok etkili onlardan tercih edebilir.

Amazon'dan getirebilirseniz çok ucuza geliyor. 75€ (80$) aşağısına gümrük vergisi istemiyorlar. Sadece 10-12$ kargo ücreti alıyorlar. Corsair H75, 250 liraya geliyor. Ben de Tundra ya da H75 almayı düşünüyorum. Fikirlerinizi alabilir miyim? 80$ aşağısı sıvı soğutma önerilerinizi bekliyorum. Kasa olarak Thermaltake core V31 kullanacağım. Üst kısmında 140mm fan yuvası var ve 140mm radyatörlü soğutma önerebilirsiniz.

Td02 h105 performansı veriyor.Td03 ise (tekli olan modeli) tdo2 ile arasında 2-3 derece bile yok asla h75 almayın.İncelemere baktığımda en sağlam fiyat performans oranı olarak antec kuhler 950,1250 , Tundra td02 ve td03,deepcool maesltrom 240t ve zalman lq315 modelleri öne çıkıyor bunlar tercih edilmeli h55,h60,h75 hatta h80i yerine

Zalman lq315 sanalmarketim de çok uygun 350 tl civarı idi kesinlikle alınmayı hak eden bir soğutucu.Yurt dışı fiyatlarda dediklerimden hangisi daha uygunsa onu tercih edin.

@Eddraziel32 H75 bana da çok f/p gibi gelmiyordu aslında. Göz boyuyor, cezbediyor. Tundra almaya karar verdim. LQ315 80$ üzeri olduğundan alamayacağım. Max 270 lira ayırdım soğutucuya. Bir sorum var; Tundra TD03-E ile TD03-Lite arasında nasıl bir performans farkı var? Aradaki fiyat farkına değer mi? TD03-Lite 60$+12$ kargo=209 lira, TD03-E Türkiye'de 300 lira. Aradaki farkı verip E modelini mi alayım yoksa farka değmez mi? Doğru düzgün bir karşılaştırma bulamadım.

@Eddraziel32 H75 bana da çok f/p gibi gelmiyordu aslında. Göz boyuyor, cezbediyor. Tundra almaya karar verdim. LQ315 80$ üzeri olduğundan alamayacağım. Max 270 lira ayırdım soğutucuya. Bir sorum var; Tundra TD03-E ile TD03-Lite arasında nasıl bir performans farkı var? Aradaki fiyat farkına değer mi? TD03-Lite 60$+12$ kargo=209 lira, TD03-E Türkiye'de 300 lira. Aradaki farkı verip E modelini mi alayım yoksa farka değmez mi? Doğru düzgün bir karşılaştırma bulamadım.

Lite biraz daha düşüktür tabi.İnceleme linkleri atabilirim size h100 h105 i bile geride bırakan bir soğutucu td serisi çok başarılı bende r9 fury x li bir sistem toplayacağım ve soğutucu olarak deep cool maelstorm 240,tundra serisi veya zalman lq315 bu üçünden birini düşünüyorum.Fiyat farkı 100 tl ise değmez onu da diyeyim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı