İ7 6700K ve GTX 980Ti Tabanlı Sistem Toplama

brrk talya

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yeni bir sistem toplamak isteğiyle araştırmalar yaptım.
Sizce bu bilgisayar beni nereye kadar götürür? Veya maksimum 10.000 gibi bir bütçeyle bundan iyi sistem toplayabilir misiniz? Teşekkürler iyi forumlar...
My PC.png

Onuda düşündüm GB'ye bakmayacaksınız dediler diye 980ti yi seçtim tabi çok bilgim yok aralarındaki farkı açıklayabilcek var mı ?

Oyun içinse Titan X almak gereksiz. 980 Tİ ile aralarında en fazla 10 FPS fark ediyor ama 1.500 TL daha pahalı. Oyun içinse 980 Tİ alın fazlasıyla yetecektir size. Ayrıca çift kızaklı oyun paneline gerek yok bence. Onu almayıp mouse olarak G502 alabilirsiniz. 1000W fazla. 750W bile fazla ama belki ileride lazım olur siz 750 W 80+ bir PSU alın.
@adn1925 dosya ismi güzelmiş. Sistem de tabii. :)

Bana kalırsa Gtx 980ti Titan X den daha performanslı bir kart ve ileriye dönük bir kart. Ve Titan X gereğinden fazla pahalı.

@Sweet Leaf Elimde mouse bulunmakta ayrıca yorumlarınız için teşekkürler.Sadece oyun için değil iş amacı ilede kullanacağım grafik-tasarım bu yüzden topluyorum Mac almayı planlıyordum fakat Macler oldukça pahalı ve benim oyun içinde bir sisteme ihtiyacım var ikisini ayrı almaktansa tek bir kasa alırım 2 işi yürütürüm diye düşündüm.

Muhtemelen hayali sistem. Ve toplanmayacak. Neyse, vaktim şu an için boş. Cevaplayayım;
İşlemciyi İ5 6600K yapın (Tek amacınız oyunsa.). Hard diski 2 TB Seagate yapın. Kalan paraya SSD alın. 10.000 liralık bir sistem SSD siz olmaz. Onun haricinde sistem iyi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı