İ7 6700K ve GTX 980Ti Tabanlı Sistem Toplama

Muhtemelen hayali sistem. Ve toplanmayacak. Neyse, vaktim şu an için boş. Cevaplayayım;
İşlemciyi İ5 6600K yapın (Tek amacınız oyunsa.). Hard diski 2 TB Seagate yapın. Kalan paraya SSD alın. 10.000 liralık bir sistem SSD siz olmaz. Onun haricinde sistem iyi.
Teşekkür ederim amacını çözemedim benim maddi durumum olabilir bu kimseyi ilgilendirmez neyse uzatmayıp cevaplayayım.SSD var orda tabi göremediysen bilemem.

@brrk talya Merhaba dostum sistemin güzel olmuş fakat Vatan bilgisayar 'ın fiyatları uçuk oluyor daha uygun olan firmalardan alışveriş yaparsan daha ucuza satın alabilirsin. Örneğin; Eksenbilgisayar, İnventus, Sinerji vs...

@brrk talya Merhaba dostum sistemin güzel olmuş fakat Vatan bilgisayar 'ın fiyatları uçuk oluyor daha uygun olan firmalardan alışveriş yaparsan daha ucuza satın alabilirsin. Örneğin; Eksenbilgisayar, İnventus, Sinerji vs...
Dostum düşüncen için çok teşekkürler öğrendiğim iyi oldu Eksenbilgisayar düşünmüştüm güvenebilir miyim ? bilemedim.

İster HDD'den kıs ister başka yerden ama en az 500GB SSD bulunsun o bütçede. Yada al bu sistemi SSD eklemek çok da dert değil.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı