i7 6700K ve MSI GTX 1070 Performans sorunu

narodnik

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler,

Şu ana kadar sorunsuz kullanırken 1 haftadır performans sorunu yaşamaya başladım, hem de öyle böyle bir performans sorunu değil CS:GO' da 30 FPS alıyorum.
Anti-Virüs kullanmadığım için PC'ye ilk olarak format attım,fakat sorunumu çözmedi.
Isınma anlamında bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü gün boyu PC'yi çalıştırmadan ilk açtığım an itibari ile 30-50 FPS'lerde geziniyor, yani ısınmaya bağlı olarak sonradan düşme yaşamıyorum, önceden 300'ün altına düşmüyordu. Sorunun ne ile alakalı olup olamayacağına dair çözüm ve yorumlarınızı bekliyorum, teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece CS:GO'ya özel bir durum değil farklı oyunlarda da aynı şekilde düşük FPS. @Winston light

Dosya Ekleri

• 20170701205505_1.jpg
    20170701205505_1.jpg
    228 KB · Görüntüleme: 134
Ekran kartı driver'ları güncel mi ?
MSI After burner ile değerleri kontrol edin.
Farklı çözünürlüklerde de aynı problem mi var ?
Ekran kartı kullanımlarını özellikle kontrol etmeni istiyorum.
Öncelikle geç cevap verdiğim için üzgünüm. Bu arada bilgisayarı açmadım. Afterburner ile sol üstte değerleri gösteremedim onun için resimdeki kısımları atıyorum. PC' de görünürde bir değişiklik yok.OSD kısmında sadece GPU kullanımını gösteriyor o da ilginç bir şekilde maksimum %18-21 değerlerine ulaştı. Bu değerler arka planda CS:GO çalışırken.

Ekran kartı driver'ları güncel. Farklı çözünürlüklerde ve oyunlarda da aynı sorunu yaşadım.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    338 KB · Görüntüleme: 70
  • 2.jpg
    2.jpg
    388,3 KB · Görüntüleme: 62
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı