i7-6700K ve RTX 2080 Ti düşük AC Odyssey performansı

Ahmet TEMEL

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler iyi çalışmalar arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim ekran kartına sahibim fakat Assassin's Creed Odyssey oyununda maximum grafikler 35-40 FPS arası alıyorum. Başka sitelerde testlere baktığımda aynı mevcut sistemle 70 80 FPS arası alınıyor. Sıstemimi aşağıya yazıyorum arkadaşlar şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. Buna ek olarak ekran kartı sürücüsü güncel Windows 10 orijinal ve son sürüm.
Intel i7 6700K.
MSI RTX 2080 Ti 11G OC.
MSI Z170A GAMING M3.
Kingston Hyper X Fury 2133 MHz DDR4.
Seagate 1 TB HDD.
Samsung Evo 250 GB SSD.
Corsair Hydro H80I soğutucu.
ASUS VN278Q 144 Hz 1 ms G-SYNC 2K monitör.

İyi günler iyi çalışmalar arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim ekran kartına sahibim fakat Assassin's Creed Odyssey oyununda maximum grafikler 35-40 FPS arası alıyorum. Başka sitelerde testlere baktığımda aynı mevcut sistemle 70 80 FPS arası alınıyor. Sıstemimi aşağıya yazıyorum arkadaşlar şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. Buna ek olarak ekran kartı sürücüsü güncel Windows 10 orijinal ve son sürüm.
Intel i7 6700K.
MSI RTX 2080 Ti 11G OC.
MSI Z170A GAMING m3.
Kingston Hyper X Fury 2133 MHz DDR4.
Seagate 1 TB HDD.
Samsung Evo 250 GB SSD.
Corsair Hydro H80I soğutucu.
ASUS VN278Q 144 Hz 1 ms G-Sync 2K monitör.

Hocam bende de aynı problem var oyunda bir problem var aynı sorun 35 40 FPS ve ekran kartını falanda kullanmıyor dediğin gibi.

Ekran kartıyla işlemci darboğaz yapıyor sanki, ama yine de 35-40 FPS normal değil bence.
Hocam darboğaz yapsa fps yüksek olur fakat öyle bir durum söz konusu değil işlemci oc modunda
Başka oyunlarda sıkıntı var mı?
Başka oyunlarda sıkıntı yok hocam farkettiğim kadarıyla ama donanımsal sorun olabilir yinede
Hocam bende de aynı problem var oyunda bir problem var aynı sorun 35 40 FPS ve ekran kartını falanda kullanmıyor dediğin gibi.
Hoca gerçekten can sıkıcı bir durum sizin sisteminiz nedir özellikle işlemciniz ve monitörünüz ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı