i7 6700K ve RX 480 sisteme H110M anakart alınır mı?

Sözde 20 yıldır pc teknik servisiyim kalfalık ustalık belgelerim var, 1080 orta-üst segment neden garip geldi? merak ediyorum her şeyi biliyorsunuz ama titanı nereye konumlandırıyorsunuz? bir çok üst seviye kullanıcılar ve kurumsal kullanıcılar tarafından tercih edilen titan sizin için nerede acaba? orta-üst tanımını nasıl anlıyorsunuz bilmiyorum ama orta üstten kastım orta ile üst segment arasında demek oluyor bizde ama sizde nasıl bilmiyorum. Birde türkçe kullanımından bahsetmişsiniz, türkçem gayet güzel lakin ipadden yazdığım için harf hatası olabilir dikkat etmiyorum sonuçta anlaşılabiliyorum diye düşünüyorum.

Sosyal ağlarda dikkatimi çeken bir nokta da herkes herşeyi çok iyi biliyor, bu galiba ülkemize özgü bir durum. Amerika da bir memur maaşı 4000$ seviyelerinde iken rx 480 229$ özelleştirilmiş seriler 280$ amazon.com dan da rahatlıkla görülebilir 1070 379$ 1080 600$ yeni çıkacak titan x 1200$ seviyelerinde 1060 270$ iken benim ölçeklendirmem gayet makul aslında ama size 1070 bile üst seviye gelebilir sonuçta insanlar alabildiklerine göre ölçeklendiriyor. Bugün bu forumda 2-3 bine de pc toplayanlar varken 15.000₺ ye de toplayan kişiler var sorun ikise en iyilerini almışlardır kendilerine göre yada paralarına göre, yani demem oki 1080 orta- üst segmentte bana göre fiyatlara bakıp sizde gerçeği görebilirsiniz. İyi sosyaller.
Segmentler kişiye ve ülkelerin ekonomik durumuna göre mi belirleniyor ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı