İ7 6700k ve Z170A PC Mate Alınır mı?

Edizorhan

Hectopat
Daha fazla  
Şuanda Z170A PC Mate ve i7 6700k bir de Corsair i117 işlemci soğutucusu ile 1150 TL'ye alıcam. Önerir misiniz? Elimde işlemci ve anakart hariç tüm parçalar hazır ve ekran kartım GTX 1070.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun yaşayıp yaşamayacağının garantisi kimse sana veremez, teknoloji şans işidir. Ürünün garantisi yok mu? Bir şey olsa garantiye yollarsın.
Benim merak ettiğim pc mate anakart ile overclock yaparsam düşük performans alır mıyım diğer anakartlara göre? Pc mate ile i7 6700k yeterli performans verir mi? Yoksa beklemekte fayda var mı?

Bir Maximus Ranger veya Tomahawk ya da Pro Carbon kadar olmayabilir. Ama yine de fiyatına göre iyi. Deneyin, garantisi varsa alın.

O.C konusunda anakartın önemini hala anlayabilmiş değilim. PC Mate anakart ile 4,8 hızına çıktım. Daha iyi bir anakart olsa 5,0 çıkabilir miyim? Yoksa işlemcimin limitlerinde miyim? Eğer işlemci limitlerinde isem neden daha iyi bir anakart alayım?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı