i7 6800K overclock yapma

AIDA 64. Bu arada galiba Prime95 test ederken voltajları da arttırıyormuş. AIDA64 ile deneyin. Çünkü herkesin işlemcisini kaynatmış. :D LinusTechTips'te bir mesajdan alıntı;
"Because Prime95 raises the CPU voltage too far, don't fucking use it. Used AIDA64 if you HAVE to stress test"
Prime95 önerilmiyor.

Çok faydalı olacağını düşünmüyorum ama belki başka macun denemelisiniz. Yani gerçekten, overclock etmeden 79 derece çok geldi. Acaba başka yazılımla deneyebilir misiniz?
Uygulamı yanlış kullanmış olma ihtimalim nedir.
Yaptığım adımları anlatıyım uygulamayı acınca option tıkları torture teste bastım en üstteki tiki işaretledim ve başlattım.
AIDA 64. Bu arada galiba Prime95 test ederken voltajları da arttırıyormuş. AIDA64 ile deneyin. Çünkü herkesin işlemcisini kaynatmış. :D LinusTechTips'te bir mesajdan alıntı;
"Because Prime95 raises the CPU voltage too far, don't fucking use it. Used AIDA64 if you HAVE to stress test"
Prime95 önerilmiyor.
Tamda ondan bahsedicektim hwmonitörde voltaj değereleri değişiyor test başlayınca.

Prime95 önerilmiyor.
Okudunuz mu? :) Sizle alakalı bir durum değil, Prime95 voltajları arttırıyor. :D

Onun için bir şey söyleyemem. Ama siz fazla olanı dikkate alın. Çünkü, tedbirinizi ona göre alırsınız. Fazla olması sorun değil ama az olması sorun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı