Gtx 1080 SLI ve i7 6700K Performansı

@_@

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Technopat'ın haziran tavsiyelerinde yazan 9300 TL'lik bilgisayarı toplayacağım ancak monitörü çıkarıcam o listeden(2800tl) ve onun yerine bir GTX 1080 daha takıcam o listedeki güç kaynağı anakart vs. Sli için uygun mu ve yaklaşık 10000 TL'ye daha iyi bir sistem toplayabilir miyim, bu sistem iyi mi?4-5 sene götürmesini istiyorum(en az 4)daha iyi bir sistem varsa yazarsanız sevinirim.
Birde 2 tane GTX1080 darboğaz yapar mı i7 6700k'ya?
Çok uzun oldu bir şey daha var ben bu sistemi tek başıma birleştirebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX1080 SLI'da İ7 6700K'nın yetmeme gibi bir durumu söz konusu olabilir. Bence yeni Titan çıkana kadar bekleyin. Böyle giderse efsane sonuçlara ulaşabilir yeni Titan. Ama illa GTX1080 alacağım derseniz ise X99 bir sistem alın. İ7 5960X veya ekran kartlarını Amazon'dan alıp yeni çıkacak olan İ7 6950X'li bir sistem toplarsanız değil 4 8 sene bile oynarsınız diye düşünüyorum. Şuan mobil olduğum için iyi bir sistem toplayamam ama bilgisayara geçince (Saat 22 gibi.) iyi bir sistem toplarım.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alabilirsiniz darboğaz'da olmayacaktır. Fakat ne için istediğiniz önemli ? VR deseniz tek kart yetiyor, 4k deseniz yine tek kart yetiyor. Bence para israfı yapmaya gerek yok onun yerine güzel bir ekipman dizin daha iyi.

Yani sonuç olarak sistemdeki parçalar sli gereksinimlerini karşılıyor mu?
Asıl sorum şu:Bu sistem 4-5 sene götürürmü,bütün oyunları açarmı?(ayar önemli değil)
Bu fiyata daha iyi sistem toplar mıyım sorusuna cevap yok

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı