i7 7500U sistem Windows 11 destekler mi?

PowerXitinia

Hectopat
Daha fazla  
Pek anlamam sistem gereksinimlerinden, o yüzden buraya konu açmak istedim. Sistemim Windows 11 için uyumlu mu?

sistem 1.png

sistem 2.png

sistem 3.png

Bu işlemciyi çok iyi bilirim. Windows 10 peformansı güzel, çok güzel hatta. Tencere kapak gibi ama Windows 11 için modifiye etmen gerebilir.

Çünkü niyahetinde çekirdek sayısı 2 ve thread sayısı 4 olan bir işlemci. Windows 11 bir ağır bir işletim sistemidir.

Bu işlemciyi çok iyi bilirim. Windows 10 peformansı güzel, çok güzel hatta. Tencere kapak gibi ama Windows 11 için modifiye etmen gerebilir.

Çünkü niyahetinde çekirdek sayısı 2 ve thread sayısı 4 olan bir işlemci. Windows 11 bir ağır bir işletim sistemidir.
Hocam i5 işlemciyle sorunsuz kullanıyorum Windows 11'i. Sizce bilgisayara zarar veriyor muyum?

Hocam i5 işlemciyle sorunsuz kullanıyorum Windows 11'i. Sizce bilgisayara zarar veriyor muyum?
Denemedim ki hiç. 8. nesil Intel işlemcili bir bilgisayar vardı arkadaşımın. 4 çekirdek 8 thread ama kasıyordu bayağı. O da Windows 10'a geri döndü. Bir de Valorant takılıyordu bayağı. Windows 10'da daha stabil çalışıyor hiç olmazsa.

Geri
Yukarı