GT940MX i7 7500u sistem neden Windows 11 desteklemiyor?

Makaleler
15
Microsoft gerçekten dalga geçiyor.

Minimum sistem gereksinimlerinin hepsini karşılayan özellikleri var benim laptopumun.

16 GB RAM, 256 GB SSD, 4 GB GeForce GT940MX ekran kartı (DirectX12 desteğim var.) İşlemcim de i7 7500u.

TPM 2.0 ayarım da açık. BIOS'a girip bir daha kontrol ettim. Arkadaşlar sistem özellikleri sağlarken niye desteklemiyor uyarısı veriyor?

Kardeşimin bilgisayarına verdi mesela. Onun bilgisayarı da Dell Latitude 3510 i3 modeli. Stok haliyle çalıştırılıyor.
Çıldırmak üzereyim, 6 sene boşa beklemiş hissediyorum.

Son düzenleme:
O uygulamada sıkıntı var. Ben şu an TPM 2.0 açık halde Windows 11 kullanıyorum. Ancak o programı açtığımda desteklemiyor diyor. Sisteminiz destekliyor rahat olun o programda sorun var. Buyurun hatta fotoğrafı bırakayım:
Untitled.png

Desteklemediğini nasıl anladınız? Bu Eki Görüntüle 1081773
Bu uygulama ile mi?
Evet hocam.
O uygulamada sıkıntı var. Ben şu an TPM 2.0 açık halde Windows 11 kullanıyorum. Ancak o programı açtığımda desteklemiyor diyor. Sisteminiz destekliyor rahat olun o programda sorun var. Buyurun hatta fotoğrafı bırakayım:
Eki Görüntüle 1081777
Hocam vallahi desteklemiyorsa bilgisayarımı satmayı ciddi ciddi düşünürüm. Böyle saçmalık olur mu?
Ben denedim. Bende destekliyor yazıyor. 8gb ram 8250U 128GB depolama var.
Ya hocam on numara donanımlar var PCde. Hakikaten desteklemiyorsa şuracıkta oturur ağlarım, vallahi de ağlarım.

Son düzenleme:
Bir değişiklik olmazsa RTM de sorunlu olacak sistem gereksinimlerinde açıklandı. Hocam uygulamada bir hata olabilir veya bir ayarla alakalı bir şey olabilir. Yükseltme yardımcısı genelde nerenin sorunlu olduğunu gösteriyordu ama bayağı beklemek lazım ona da.

Yeni konular

Geri
Yukarı