i7 7700 GTX 1080'li set sistem kaç para eder?

Kankam maximum fiyat demiştim kişi isterse 20 bin bile yazabilir ben olsam 12000-11500 TL'ye satarım bu arada piyasayı hiç kontrol etmiyorsun diyorsun ben kaç ay piyasaya baktım.

En sonunda kendime 2. el 3060'lı sistem topladım 8 bin TL'ye.
Tamam işte hocam bende onu diyorum, 8 bin TL'ye ne güzel sistem toplamışsınız. 7700 işlemcili bir sisteme kimse 10 bin ve üzeri vermez. Bence o kadar da etmez o ayrı mesele.

Arkadaşlar çok hayalperest. 14'de satarım diyen arkadaşa ver satsın. 1 K ara komisyon da ona hediye et eğer 14 de satarsa. Bu sistemi 14 e satsın çok biliyorsa. Her neyse ürünler garantili ise fiyatı bir tık daha kurtarır fakat garantisi yoksa işler değişir. Ayrıca sistem olarak işlemci falan da eski. Birde piyasada 10 K ya
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sistem falan satıldı. Yani elindeki sistemi adam öyle bir fiyata almalı kı 10 K lık bu 0 sistem onu rahatsız etmemeli. Klavye mouse ve monitörü tek tek satma imkanın da var. Toplu satacaksan işin daha zor bence. Gönül isterdiki eğitim hayatın için 1 kuruş ödeme. Maalesef sistemimiz çok kötü.

Ekran kartının performansında falan herhangi bir sorun oluyor mu miningli alınca?
Hayır, genelde olmaz. Yani kart perte çıkmadıysa, performansta bariz bir kayıp hissedilmez, sıcaklık değerleri çok yüksek olabilir. O da aşırı yüksek dereceleri görmüyorsa (80-85 üzeri gibi) pek bir sıkıntı olacağını sanmam.

Ekran kartının performansında falan herhangi bir sorun oluyor mu miningli alınca?

Ömrü kısalıyor performansı düşmez.

Arkadaşlar çok hayalperest. 14'te satarım diyen arkadaşa ver satsın. 1 k ara komisyon da ona hediye et eğer 14 de satarsa. Bu sistemi 14'e satsın çok biliyorsa. Her neyse ürünler garantili ise fiyatı bir tık daha kurtarır fakat garantisi yoksa işler değişir. Ayrıca sistem olarak işlemci falan da eski. Bir de piyasada 10 k ya
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sistem falan satıldı. Yani elindeki sistemi adam öyle bir fiyata almalı kı 10 klık bu 0 sistem onu rahatsız etmemeli. Klavye mouse ve monitörü tek tek satma imkanın da var. Toplu satacaksan işin daha zor bence. Gönül isterdiki eğitim hayatın için 1 kuruş ödeme. Maalesef sistemimiz çok kötü.

Maximum diyorum arkadaşım maximum isterse adam 20 bin yazar.

Size şöyle söyleyeyim bilgisayar piyasası 2. elde çok fazla oynuyor adam isterse 30 bin yazar manyağın biri gelir 30 bin lira verir alır. Ben bir oran söylüyorum yoksa ben de biliyorum 6 bine satacağını ama parasına yazık olmasın çocuğun ürünü öldürdünüz sizde.

Sistemin önünü arkasını iyice bir çekebilir misin bakmak istiyorumda.

Son düzenleme:
Ömrü kısalıyor performansı düşmez.

Maximum diyorum arkadaşım maximum isterse adam 20 bin yazar.

Size şöyle söyleyeyim bilgisayar piyasası 2. elde çok fazla oynuyor adam isterse 30 bin yazar manyağın biri gelir 30 bin lira verir alır. Ben bir oran söylüyorum yoksa ben de biliyorum 6 bine satacağını ama parasına yazık olmasın çocuğun ürünü öldürdünüz sizde.

Sistemin önünü arkasını iyice bir çekebilir misin bakmak istiyorumda.
Güzel kardeşim yaşın kaç bilmiyorum ama daha önce hiç ticaret yapmadın sanırım. İsterse 20 yazar biri alır gelir demek ile giydiğim 500 TL ye alıp giydiğin montu internette kafana göre 5000 Bin TL koydum alan olur demek ile aynı. Verdiğin örnek yanlış bunu anlatmaya çalışıyorum. Ticaret dediğin böyle bir şey değil. İsterse 20 K ya koyar kısmı sadece Türkçe olarak normal bir cümle ama ticari olarak vasat bir cümle. Şimdi bilgisayar gibi bir ürünün 2 el alıcıları çoğunlukla gençlerdir. Gençler aptal değil. Alırken araştırıyorlar. Bu forumlar bunun için var. Satarken de araştırıyorlar bu arkadaş gibi. Ama senin önermen bu arkadaşa yaramıyor. Yaramadığı gibi de sende yanılgı içerisindesin bunu anlatmaya çalışıyorum. Sadece ticaret olarak yanılgı içerisindesin. Bende isterim parasına yazık olmasın. Ama elindeki ürünün de gerçek bir değeri vardır. Çocuk da satmak istiyorsa bu tarz bir sisteminde alıcısı kaçırılmamalı. O yüzden güzel dengeli bir fiyat oluşturmak için akıl vermek gerek.

Güzel kardeşim yaşın kaç bilmiyorum ama daha önce hiç ticaret yapmadın sanırım. İsterse 20 yazar biri alır gelir demek ile giydiğim 500 TL'ye alıp giydiğin montu internette kafana göre 5000 bin TL koydum alan olur demek ile aynı. Verdiğin örnek yanlış bunu anlatmaya çalışıyorum. Ticaret dediğin böyle bir şey değil. İsterse 20 k ya koyar kısmı sadece Türkçe olarak normal bir cümle ama ticari olarak vasat bir cümle. Şimdi bilgisayar gibi bir ürünün 2 el alıcıları çoğunlukla gençlerdir. Gençler aptal değil. Alırken araştırıyorlar. Bu forumlar bunun için var. Satarken de araştırıyorlar bu arkadaş gibi. Ama senin önermen bu arkadaşa yaramıyor. Yaramadığı gibi de sende yanılgı içerisindesin bunu anlatmaya çalışıyorum. Sadece ticaret olarak yanılgı içerisindesin. Bende isterim parasına yazık olmasın. Ama elindeki ürünün de gerçek bir değeri vardır. Çocuk da satmak istiyorsa bu tarz bir sisteminde alıcısı kaçırılmamalı. O yüzden güzel dengeli bir fiyat oluşturmak için akıl vermek gerek.

Dostum zaten bir oran veriyorum diyorum ki maximum 14000 TL'ye satabilir minimumda 7500'e gider kişi ne kadar fiyat verirse versin oran söylüyorum eğer hemen satmak istiyorsa 7500e satıversin.

Yeni konular

Geri
Yukarı