i7 7700 sisteme format atılmıyor

messironaldo

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Wdd 1 TB 8/intenso SSD 256 gb
Ekran kartı
Rx6400 4gb
Anakart
H110mc4h
İşlemci
İ7 7700
Evet bilgisayarım üst üste mavi ekran vermesi üzerine CTRL alt del yaparak Windows'un kendi formatını kullanarak formatlamak istedim fakat her şeyi şile bastım bilgisayar yeniden başladı ve format ekranı gelmedi normal masaüstü geldi. Sorun nedir sizce (bir de SSD'nin içinden bir şeyi kendi elimle silerken yönetici izni vermeniz lazım diyor o nedir?)

Evet bilgisayarım üst üste mavi ekran vermesi üzerine CTRL alt del yaparak Windows'un kendi formatını kullanarak formatlamak istedim fakat her şeyi şile bastım bilgisayar yeniden başladı ve format ekranı gelmedi normal masaüstü geldi. Sorun nedir sizce (bir de SSD'nin içinden bir şeyi kendi elimle silerken yönetici izni vermeniz lazım diyor o nedir?)
Hocam iso dosyası ile formatlayın. Usbsiz yada usbli rehberler bulunmakta.

Format dosyası kullanmıyorum ben Windows kendi formatliyor.

Şu anda size yazarken yine mavi ekran yedim.

O yöntem adamakıllı sıfırlamıyor cihazı, USB ile format atman daha iyi.

Siz temiz kurulum değil de varsayılana sıfırlamış olmalısınız. Bu videolardan yardım alarak temiz kurulum yapabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

USB ile temiz kurulum bu yüzden gerekli.

Şu an PC bu halde güç tuşundan kapatayim mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20221013_160650_864.jpg
    IMG_20221013_160650_864.jpg
    125,8 KB · Görüntüleme: 18

Yeni konular

Geri
Yukarı