i7 7700 Termal macun önerisi

Örnek olarak Full grafik 240 FPS sabit Valorant oynarken 2. monitördede task Manager, Core Temp , Discord açıkken 90 -85 bazen 95'e kadar çıkıyor. Ve zaten yanında iyi bir işlemci soğutucusu almayı düşünüyorum.
Değerler çok yüksek. Soğutucu olarak ne düşünüyorsunuz?

F/P olarak en iyilerinden biri fakat alacaksanız güvenilir bir siteden satın alın, bu ürünün çokça replikası var.
Teknobiyotik güvenilirdir sahte mal satmazlar fakat izledikleri politikayı sevmiyorum özellikle YT kanalında yaptıkları saçmalıklar rezalet derecesinde.

150-250 arası bir model alabilirim.
Termal macuna bu kadar bütçe ayırmak yerine düzgün bir soğutucu alsanız zaten içinden tavsiye ettiğimiz termal macun bile çıkabilir.
Bütçe 50TL artarsa güzel bir tercih olur:
Bu çok iyi bir tercih olur içinden çıkan termal macun Arctic MX-4 ile hemen hemen aynı diyebilirim eksikliğini hissetmezsiniz.

Termal macuna bu kadar bütçe ayırmak yerine düzgün bir soğutucu alsanız zaten içinden tavsiye ettiğimiz termal macun bile çıkabilir.

Bu çok iyi bir tercih olur içinden çıkan termal macun Arctic MX-4 ile hemen hemen aynı diyebilirim eksikliğini hissetmezsiniz.
Üstte soğutucu için ayıracağım bütçeyi sormuşlardı ona cevap vermek için yazdım. :)
Bütçe 50TL artarsa güzel bir tercih olur:
Ayrıca bu soğutucuyu alırsanız termal macun almanıza gerek kalmaz. İçinden güzel bir termal macun çıkıyor.

Belirttiğiniz model 120x120 mm benim en fazla 100x150 maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı