i7-7700HQ için Windows 11 gelir mi?

mstfa_altnsoy

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
111.png

Cihazım her şeyi destekliyor fakat gelmemesi bana çok saçma geliyor. Sizce ilerleyen zamanlarda gelir mi arkadaşlar?

Gelmeyecekse bile kurmanın yolları var. En azından şimdilik.

Neye dayanarak bu sonuca vardığınızı sorabilir miyim? Microsoft'ta adamınız mı var? 7700 serisi işlemciler şu an bile gayet taş gibiler. TPM 2.0 desteği de var. Bu kadar emin olmanıza şaşırdım.
Adamlar kaç ay önceden sistem gereksinimlerini belirlemiş herhangi bir yumuşama yapmamışlar bu saatten sonra mı yapacaklar?
Sonuç olarak çıkalı 20 gün oldu ve herhangi bir değişiklik olmadı.

Adamlar kaç ay önceden sistem gereksinimlerini belirlemiş herhangi bir yumuşama yapmamışlar bu saatten sonra mı yapacaklar?
Sonuç olarak çıkalı 20 gün oldu ve herhangi bir değişiklik olmadı.

Windows 10'un ilk çıktığı zamandaki desteklediği işlemciler ile şimdikiler aynı mı? Zamanla getireceklerdir. Microsoft, 7. nesil işlemciler için test yapacaklarını duyurmuştu. Şu an 7820HQ işlemcisi de eklendi listeye. Hatta 6. nesil işlemcilere bile destek getirebilirler. Hem 6. hem de 7. nesil işlemcili bilgisayarlara ISO dosyası ile kurunca çalışıyor. Sadece güncelleme desteği yok. Zamana yayacaklardır. Özellikle bizim gibi alım gücü düşük ülkelerde bu işlemcileri kullanan çok insan var. Göz ardı etmezler. Bekleyip görelim diyelim.

Windows 10'un ilk çıktığı zamandaki desteklediği işlemciler ile şimdikiler aynı mı? Zamanla getireceklerdir. Microsoft, 7. nesil işlemciler için test yapacaklarını duyurmuştu. Şu an 7820HQ işlemcisi de eklendi listeye. Hatta 6. nesil işlemcilere bile destek getirebilirler. Hem 6. hem de 7. nesil işlemcili bilgisayarlara ISO dosyası ile kurunca çalışıyor. Sadece güncelleme desteği yok. Zamana yayacaklardır. Özellikle bizim gibi alım gücü düşük ülkelerde bu işlemcileri kullanan çok insan var. Göz ardı etmezler. Bekleyip görelim diyelim.

FB_IMG_1635150823067.jpg

Tabi ki kurulurlar şu Celeron N3060'da bile hiç bir oynama yapılmadan Windows 11 kurulabiliyor. Üstelik güncelleme bile aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı