i7 7700HQ ile Windows 11'e geçmek mantıklı mı?

mmolla

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
16 gb
Ekran kartı
1050
İşlemci
İ7 7700hq
7.nesil işlemci ile Windows 11'e geçmek manıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 sanıldığı kadar büyütülmüş, evrimleştirilmiş, işletim sistemi dünyasında yeni kitaplar yazılmasına sebep olan bir işletim sistemi değil. Mantıklı mı derken nasıl bir cevap almak istiyorsunuz? İşlemciniz destekliyor fakat yakıştıramıyor musunuz o işlemciyi Windows 11 çalıştırmasına? Eğer Microsoft size bildirim göndermişse, kurup deneyebilirsiniz. 2-3 gün içerisinde de tekrar Windows 10'a dönebilirsiniz. Akıla, mantığa, düşünceye, felsefeye, islama veya tarihe ters düşen bir şey değil yani.

Sistemin destekliyorsa şans verebilirsin ama biraz daha bekle öyle geç bence.

Windows 11 sanıldığı kadar büyütülmüş, evrimleştirilmiş, işletim sistemi dünyasında yeni kitaplar yazılmasına sebep olan bir işletim sistemi değil. Mantıklı mı derken nasıl bir cevap almak istiyorsunuz? İşlemciniz destekliyor fakat yakıştıramıyor musunuz o işlemciyi Windows 11 çalıştırmasına? Eğer Microsoft size bildirim göndermişse, kurup deneyebilirsiniz. 2-3 gün içerisinde de tekrar Windows 10'a dönebilirsiniz. Akıla, mantığa, düşünceye, felsefeye, islama veya tarihe ters düşen bir şey değil yani.
7.nesil işlemciler windows 11 tarafından desteklenmediği için bu soruyu sordum.

Sistemin destekliyorsa şans verebilirsin ama biraz daha bekle öyle geç bence.
Sistemim desteklemiyor şu an yazılımcıyım ve daha iyi performans için geçilir mi bunu öğrenmek istedim.

Son düzenleme:
@mmolla bence sistemin desteklemiyorsa geçme. Sorunlar yaşayabilirsin. Doğru sonuç için Windows 11 geçip test edebilirsin.

7.nesil işlemciler Windows 11 tarafından desteklenmediği için bu soruyu sordum.

Şu an dest.

Sistemim desteklemiyor şu an yazılımcıyım ve daha iyi performans için geçilir mi bunu öğrenmek istedim.

Sistemin desteklemiyorsa geçme, bol bol mavi ekran ile uğraşırsın.

7.nesil işlemciler Windows 11 tarafından desteklenmediği için bu soruyu sordum.

Şu an dest.

Yazılımcı mısın? İşte buna inanmam. Bir yazılımcı bu soruyu asla sormaz. Ben bir yazılımcıyım ve aradaki alakayı anlayamadım. Neyin performansı artacak bu arada? Visual Studio mu? Çok mu sistemin kasıyor çok mu sistemin ölüp bitiyor? Visual Basic'ya da Visual code kullanabilirsin. Yazılımcı filan değilsin.

@408157 pardon da doğruyu söyleyene niye dislike atıyorsun? Windows 11'le kod yazmanın bana bağlantısını söyle hesabımı kapatacağım. Bugün marsta sondaj açan uzay aracı bile Windows 98 kullanıyor ve güncelleme alıyor. Bu neyin kini böyle?

Windows 10 vs Windows 11
Fight.

Dosya Ekleri

• 1815330437.jpg
    1815330437.jpg
    98,9 KB · Görüntüleme: 15

Geri
Yukarı