i7-7700HQ Oyun Performansı

hasras123

Hectopat
Daha fazla  
Hepimiz i7-7700HQ'nin, i7-7700 ve K modelleri kadar iyi performans veremeyeceğini az çok biliyoruz. Fakat oyun performansı olarak, i7-7700(veya K) kadar iyi midir? GTX 1050 Ti ile kullanmak istiyorum. Darboğaz olur mu? Bilgisayarın markası MSI GL62M 7RE - 406. Teşekkürler:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fikir edinebilirsiniz...

İ7 7700HQ gayet güçlü bir işlemci, işlemci yönünden darboğaz söz konusu değil. Performans olarak kaybınız olmuyacaktır. İ7 7700HQ Gtx 1070 bile sıkıntısız çalışıyor. İ7 7700HQ için 1050 Ti çerez gibi gelir.:)

Bakın ekran kartın performans testleri ortada orda fps 20 veya 30 olduğunu gördünüzmü ? Yazdıklarınızı bir göz geçirip kendiniz çabalıyarak bilgi edin. Ben size kaynağına kadar linki attım. Her şey ortada bağırıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı