i7 7700HQ ve GTX 1050 Knight Online Düşük Performans

seref3535

Decapat
Öncelikle merhaba.
Knight online oynuyorum ve bu ozellıklerden dusuk PC'lere sahip olan arkadaşlar yüksek FPS alırken ben alamıyorum.
Sistemım sürücülerim güncel durumda, yardımcı olursanız sevınırım. Belirli bir optimizasyon var ise belirtirsenız...
  • Ekran Boyutu: 15.6''
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX1050
  • Ekran Özelliği: Full HD
  • İşlemci Tipi: Intel Core i7 7700HQ
  • İşlemci Hızı: 2.8 GHz Turbo Boost ile 3.8 GHz'a kadar yükseltilebilir.
  • Ram (Sistem Belleği) : 16 GB
  • Ram Tipi: DDR4
  • Ekran Kartı Bellek Tipi: GDDR5
@Recep Baltaş abi bi yardım et bana ya
@Recep Baltaş Ağabey bakar mısın ?

Son düzenleme:
Hocam aynı sistem bende var, oyun en düşük ayarlarda bile arada drop yiyor, nasıl full grafik oynuyorsunuz çok merak ettim.
Aynı sistemin i5 7300HQ ve 8 GB ramlisi var bende doku, kenar yumuşatma ve görüş uzaklığı ultrada geri kalan en düşükte akıcı bir şekilde oynuyorum, nadiren drop yaşıyorum o da ramden kaynaklı sanırım. Tüm ayarları en düşüğe alırsanız işlemciye fazla yüklenip droplara sebep olabilir. Arkadaşın dediği biraz abartı tüm ayarlar en yüksek değildir o, üstelik kaç FPS aldığını da bilmiyoruz sadece "full grafik oynuyorum" demiş.

Son düzenleme:
Bence sizin sorununuz oyun fps düşüklüğü değil. Muhtemelen kalabalık alanlarda öyle oluyordur. ( Pazar alanı). Eğer böyle ise '"o" tuşuna basın rahatlatır baya isimlerin görükmemesi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı