i7 7700K sistem toplama

• Konuyu başlatan txc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 785

txc

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşım için bir sistem toplayacağım, bütçe 4000-5000 TL arası çok iyi olursa sistem birazcık daha eklenebilir. Kendisini AMD konusunda ikna edemedim onun için işlemci kesinlikle i7 7700K olmalı ekran kartı bandında NVidia olursa 1050ti-1060 AMD olursa Rx 580-590 olursa çok iyi olur. Şimdiden herkese teşekkürler.

Bakın anlatmak istediğim, buraya yardım için yazdınız değil mi? Size şimdi dediğiniz gibi bir sistem önerirsem yardım etmiş olmuyorum. Asıl yardım sizi daha iyi bir sisteme yönlendirmek olacaktır.

7700K niye şart koştunuz? Ben de 7700K kullanıcısıyım ancak ilk çıktığında 1400 Lira civarında ücret ödemiştim, o zaman alınabilirdi ancak şu an çok daha mantıklı alternatifleri var. Ayrıca 7700K ısı problemleri olan bir işlemci.

Bu devir de 7700 K.

giphy.gif

Bakın anlatmak istediğim, buraya yardım için yazdınız değil mi? Size şimdi dediğiniz gibi bir sistem önerirsem yardım etmiş olmuyorum. Asıl yardım sizi daha iyi bir sisteme yönlendirmek olacaktır.
Çok teşekkür ederim bütün arkadaşlar için, sistem önerilerine açığım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı