i7 7700K ve GTX 1060 sistem performans sorunu

Barahir

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 hafta önce Vatan'dan bilgisayar topladım. Şu anda CS:GO'da 100 FPS, Pubg'de 60-70 FPS, BF1'de ise 30 FPS alıyorum. Aşağıya özellikleri yazıyorum, bunun çaresi nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Ekran Kartı : Asus GeForce GTX1060 GDDR5 6GB
  • İşlemci : Intel Core i7 7700K 4.2GHz
  • Anakart : Asus ROG STRIX Z270H
  • Bellek : 2x8 DDR4 3000Mhz
  • Monitör : AOC 21.5" 75Hz 1ms Full HD
  • Soğutucu : Zalman CNPS10X
Bu arada masaüstüne sağ tıklayıp Nvidia Denetim Masası'na girmeye çalıştığımda resimdeki uyarıyı veriyor. Bunu nasıl halledebilirim?

mJgMNV.png

Bir de adamlar CD ROM'u takmadıkları için ekran kartının GPU Tweak programını ve monitörün yanında verilen CD'yi takıp yükleyemedim, bunlardan kaynaklı da olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörü anakarta bağladıysanız, ekran kartına bağlayın ve yeniden başlatın.

Monitörün içinden 4 tane kablo çıktı birisi mavi başlı eski bilgisayarlara bağlanmak için kullanılan onu zaten kullanmıyorum. Diğeri jak gibi yeşil bi kablo onu da kullanmıyorum. Diğeri HDMI onu takıyorum ve görüntüyü öyle alıyorum. Sonuncusu da ucu çentikli üzerinde P yazısı olan bir kablo bunu monitöre takabiliyorum ama bunun girişini kasanın üzerinde bulamadım sizce bu kablo mu sorun yaratıyor?

Anakarta takmayacaksınız. GTX 1060'a takacaksınız kabloyu.

Kusura bakmayın çok bir bilgim yok. Ben direk HDMI'ı kasadaki yerine taktım şimdi kasanın kapağını açıp ekran kartına mı takmam gerekiyor?

Kasanın kapağını açmanıza gerek yok. Kabloyu kasadan sökün, ekran kartına takın.

Çıkışlar.jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı