i7-8550u Laptop kaça satılır?

OsmanEmir

Decapat
Daha fazla  
Lenovo IdeaPad 520 kullanıyorum. i7-8550u işlemcili olanını ama ekran kartı yandı. Tam özellikleri şöyle:
İşlemci: Intel Core i7-8550u
RAM: 16 GB.
Ekran kartı MX150 ama yandı.
Depolama: 240 GB SSD ve 1 TB HDD.
Satmak istiyorum ne kadara alıcı bulurum?

Lenovo IdeaPad 520 kullanıyorum. i7-8550u işlemcili olanını ama ekran kartı yandı. Tam özellikleri şöyle:
İşlemci: Intel Core i7-8550u
RAM: 16 GB.
Ekran kartı MX150 ama yandı.
Depolama: 240 GB SSD ve 1 TB HDD.
Satmak istiyorum ne kadara alıcı bulurum?

Ekran kartının yandığı kanısına nasıl ulaştınız.

Bilgisayarcım ekran kartımın yandığını çipini değiştirebileceğini söyledi bende onaylamadım.

Laptop ekran kartlarını yakmak kolay değil bende 93 dereceye geldi MX330 kartım fakat hiç yanmadı hem de 10-15 dakika 93 derecede oynadım ekran kartınızın yandığını sanmıyorum laptoptan para çıkarmak için söylediğini düşünüyorum tamircinin.

Laptop ekran kartlarını yakmak kolay değil bende 93 dereceye geldi MX330 kartım fakat hiç yanmadı hem de 10-15 dakika 93 derecede oynadım ekran kartınızın yandığını sanmıyorum laptoptan para çıkarmak için söylediğini düşünüyorum tamircinin.

Sanmıyorum hocam uzun zamandır ona götürürüm bilgisayarlarımı. Ancak bende başta öyle düşünmüştüm. Bunu kontrol edebileceğim bir yer var mıdır acaba?

Sanmıyorum hocam uzun zamandır ona götürürüm bilgisayarlarımı. Ancak bende başta öyle düşünmüştüm. Bunu kontrol edebileceğim bir yer var mıdır acaba?

Görev yöneticinizi açın eğer altta MX150 gözüküyorsa hala sistem algılıyor demektir. Oyuna girin MX150'yi kullanıyorsa kart bilin ki yanmamıştır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı