i7-860 Sisteme Hackintosh nasıl kurulur?

KyryloDN

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Україна
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Extensa EX215-54 || Intel Core i5-1135G7 2.40GHz || Intel iRIS Xe Graphics || 16GB DDR4 3200 MHz || OS: Windows 10 Home
Sistemime Hackintosh kurmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum acaba yardımcı olabilecek var mı?
-i7-860 2.8 GHz.
-GT 740 1GB (GK107)
-8 GB RAM.
-240 GB SSD.
Not: Sistemim UEFI boot desteklemiyor! @tristessehivernale
Yazan olursa sabah cevaplarım.

Son düzenleme:
Buradan Big Sur imajını indirip USB belleğe yazın:
Sonrasında sisteminiz için özel EFI dosyası oluşturacağım, onunla denemelere başlarız. Dual Boot yapmanız daha iyi olur. Onun da rehberi:
İki sürüm de aynı önyükleyiciye sahip olduğundan sürümler arası kurulum farkı olmamakta.

Buradan Big Sur imajını indirip USB belleğe yazın:
Sonrasında sisteminiz için özel EFI dosyası oluşturacağım, onunla denemelere başlarız. Dual Boot yapmanız daha iyi olur. Onun da rehberi:
İki sürüm de aynı önyükleyiciye sahip olduğundan sürümler arası kurulum farkı olmamakta.

Big Sur dosyası iniyor o sırada rehberdeki gibi Dual boot için alan oluşturacağım onları hallettikten sonra sizi bilgilendiririm. @tristessehivernale
Big Sur dosyası iniyor o sırada rehberdeki gibi Dual boot için alan oluşturacağım onları hallettikten sonra sizi bilgilendiririm. @tristessehivernale

Hocam USB ve Big Sur için alan tamam EFI'yi ne zaman paylaşacaksınız? @tristessehivernale

Son düzenleyen: Moderatör:
USB'deki EFI klasörünü sildikten sonra verdiğim linkten indirip, RAR'daki EFI'yi USB'ye atıp test eder misiniz kurulumu? BIOS'ta da gerekli ayarları yaptığınızı varsayıyorum.

USB'deki EFI klasörünü sildikten sonra verdiğim linkten indirip, RAR'daki EFI'yi USB'ye atıp test eder misiniz kurulu mu? BIOS'ta da gerekli ayarları yaptığınızı varsayıyorum.

BIOS ayarlarında legacy USB'nin devre dışı bırakılması yazıyor. Devre dışı bırakınca da Big Sur'un olduğu USB'yi BIOS ve boot menüde görünmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı