i7-8700 RTX 2070 GTA 5 düşük FPS sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

ThetaBeatKaizen

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Yeni anakart ve yeni işlemci almış bulunmaktayım. Ama sistem çok iyi olmasına rağmen GTA 5 Online'da 25-30 FPS görüyor. Sizce sıkıntı nedir?
Sistemim:
RTX 2070 Armor 8 GB.
i7-8700 3.20 GHz.
ASUS PRIME-B360M PLUS.
16 GB RAM.

Arkadaşlar sorunu buldum. Ben anakartı değiştirdiğim zaman bilgisayar anakartı donanımsal olarak görüyor ama yazılımsal olarak eskisinden bir fark olmuyor. Zaten anakartın driverlerini yüklerken bu bilgisayar minimum değerleri karşılamıyor diye hata aldım. Bilgisayara temiz format ve driver gerek. Sizlere teşekkürler.

Arkadaşlar sorunu buldum. Ben anakartı değiştirdiğim zaman bilgisayar anakartı donanımsal olarak görüyor ama yazılımsal olarak eskisinden bir fark olmuyor. Zaten anakartın driverlerini yüklerken bu bilgisayar minimum değerleri karşılamıyor diye hata aldım. Bilgisayara temiz format ve driver gerek. Sizlere teşekkürler.
Yani zaten en mantıklısı, böyle bir değişim yapıyor isen temiz kurulum her zaman bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı