i7-8700 ve GTX 1070 Sistem

Rwendx

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
Çinden yer alan parçaları aldım, kalan bütçem 3000 TL, eksik olan tüm parçalar için ne tavsiye edersiniz?

- İşlemci : İntel i7 8700
- Ekran Kartı: İGame colorful GTX 1070 X 8GB
- RAM: Corsair Vengeance Lpx DDR4 3200MHZ 2x8GB C16
- SSD: Samsung 850 EVO 500GB

Hemen tamamlamayı düşünmüyorum. Dolar kurunun inmesini veya indirimleri bekleyebilirim buna göre önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciyi i7 8700K ile değiştirdim. Anakart, PSU, kasa, soğutucu ve monitör kaldı. Elimde HDD var.

Kalan bütçem 3500 oldu.

Geri kalan bileşenlerle ilgili tercihlerinin ne olduğunu da ekle. Mesela monitörde senin için önemli olan panel midir yoksa tepkime süresi mi? Diğer tüm bileşenlerde tercihlerini belirt. Çok kapalı cümleler yazıp tavsiye bekliyorsun.

Kasa olarak sık sık gezen veya fazla yere sahip biri değilsen Mini bir kasa ve mini Anakartlar tercih etmeni öneririm onun dışında Kasa tamamen zevk meselesidir.

PSU = Aerocoo Kcas 600W
Soğutucu = Akasa Venom A10

Monitör @fullmetal dediği gibi senin için önemli olan hususları belirtmelisin monitör çok önemli

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı