i7-8700 ve GTX 1080 sistem toplama

Kasa toplamak gerçekten kolay iş ya hem de inanılmaz keyifli kesinlikle kendin topla. Youtube da technopatın sistem toplama videolarında çok açıklayıcı topluyorlar. İstersen toplarken konu altından yardım edebiliriz güvenme başkalarına bilmezler yeni nesil sistemleri nasıl koyacaklarını takacaklarını itinalı yapmaz kırarlar bişeyleri .

Ayak üstü bile anlatabilirim istersen o kadar keyifli :)

Bileşenleri aldığımda haberleşelim o zaman :) Önerdiğin kasa,güç kaynağı ve soğutucuyu listeye koydum.Black friday indirimleri belli olunca başka bir alternatif var mı diye bakarız. Teşekkürler bilgiler için :)

İndirim zamanı yeniden konu aç konuda düşündüğün parçaları ve bütçeni yaz güncel fiyatlarla diğer insanlar falan yorum yaparız. Hayırlısı

Bileşenleri aldığımda haberleşelim o zaman :) Önerdiğin kasa,güç kaynağı ve soğutucuyu listeye koydum.Black friday indirimleri belli olunca başka bir alternatif var mı diye bakarız. Teşekkürler bilgiler için :)
KCAS PSU önermiyorum. Yorumlarında kronik cızırtı sorunu olduğunu okudum.

Kasa toplamak gerçekten kolay iş ya hem de inanılmaz keyifli kesinlikle kendin topla. Youtube da technopatın sistem toplama videolarında çok açıklayıcı topluyorlar. İstersen toplarken konu altından yardım edebiliriz güvenme başkalarına bilmezler yeni nesil sistemleri nasıl koyacaklarını takacaklarını itinalı yapmaz kırarlar bişeyleri .

Ayak üstü bile anlatabilirim istersen o kadar keyifli :)
bende hayatmda ilk defa toplicam dusundugum parcalar bu arkadasnki gibi bna da parcalar birlestrrken yardmci olur musun ;) bu isi ogrenmeye hevesliyim baya video seyrettm ama takldgm yerler olucaktr

@Themis Ben de yeni teknoloji parçalarla ilk defa kendim topladım bana yardımcı olan 1-2 tane net video atayım onlara baktıktan sonra hiç sorun kalmaması lazım ama dediğim gibi yardımda ederiz sıkıntı olmaz

@Themis Ben de yeni teknoloji parçalarla ilk defa kendim topladım bana yardımcı olan 1-2 tane net video atayım onlara baktıktan sonra hiç sorun kalmaması lazım ama dediğim gibi yardımda ederiz sıkıntı olmaz

MSI H370 Gamin Pro Carbon ile alakalı ülkemizde bir tane inceleme makalesi göremedim. Herhangi bir bilgin var mı? Sisteme en uyumlu parçaları seçtiğimi düşünüyorum ama Black Friday'e de az kaldı. Yanlış bir karar vermek istemiyorum.

Yanlış hatırlamıyorsam o kartlar nisan ayında falan çıktı yani yeni sayılır o yüzden spesifik modellerin incelemesi gelmemiş olabilir. Zaten OC yapılmayan kartları çok incelemiyorlar çünkü üzerinde yazan özellikler ya vardır ya yoktur ama OC performansı karttan karta modelden modele değiştiği için daha çok ilgi çekiyor :) Anakart için bütçen 1100 TL civarıysa alternatifler bakabilirim bakarsın indirmler başladığında bu karta değil ama daha üst düzey aynı fiyata inmiş başka bi anakart bulabiliriz.

Yanlış hatırlamıyorsam o kartlar nisan ayında falan çıktı yani yeni sayılır o yüzden spesifik modellerin incelemesi gelmemiş olabilir. Zaten OC yapılmayan kartları çok incelemiyorlar çünkü üzerinde yazan özellikler ya vardır ya yoktur ama OC performansı karttan karta modelden modele değiştiği için daha çok ilgi çekiyor :) Anakart için bütçen 1100 TL civarıysa alternatifler bakabilirim bakarsın indirmler başladığında bu karta değil ama daha üst düzey aynı fiyata inmiş başka bi anakart bulabiliriz.

Aslında bütçemle alakası yoktu seçimimin. OC yapmayacağım için bu anakartı tercih edecektim. OC yapılmayan anakartlar arasında en donanımlısı bu gibi görünüyor. İndirimli hali 750-800 tl gibi bir miktara denk gelirse. 1100 tl den kalan parayla ssd, klavye, mouse gibi seçeneklere yönelirim :) Her şey Black Friday ve Cyber Monday indirimlerine bağlı :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı