i7 8700K GTX 1050Ti PUBG FPS düşmesi

Öncelikle yeni işlemcin hayırlı olsun. Umarım anakartı Z serisi almışsındır. PSU sınır seviyede. Eğer PSU yetmemiş olsaydı ekran kapanıp açılırdı, yada reset atardı kendine. Büyük ihtimal bellekler yetmiyor. Ama tavsiyem yakın zamanda yeni PSU alman. O işlemci ye 80+ bir PSU yakışır. Ekran kartı fiyatları düştüğünde (inşallah düşer) 1070 ti alıp bütün oyunları ultrada oynarsın o sistemle.

Teşekkür ederim. Anakartım MSI Z370
Ekran kartımın içine deterjan döküldü içini açtım heryeri pas tutmuş bembeyazdı bi güzel boya fırçası ve su ile nazik bir şekilde temizledim ve sisteme taktım sorunsuz çalıştı ileride bi sorun çıkmaz dimi? Ekran kartını test ettim hiçbir performans düşüklüğü yok.

Teşekkür ederim. Anakartım MSI Z370
Ekran kartımın içine deterjan döküldü içini açtım heryeri pas tutmuş bembeyazdı bi güzel boya fırçası ve su ile nazik bir şekilde temizledim ve sisteme taktım sorunsuz çalıştı ileride bi sorun çıkmaz dimi? Ekran kartını test ettim hiçbir performans düşüklüğü yok.
Öncelikle ekran kartının içine nasıl deterjan döktüğünüz çok merak ediyorum:D.Eğer şu anda çalışıyosa ilerde de hiçbir sıkıntısı olmayacağını düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı