i7 8700K için anakart seçimi

mafia3545

Decapat
SA cümleten adım Bahattin bende Gigabyte Z370 P anakart vardı. İlk 4 ay rahat kullandım sonra reset atmaya başladı PC. Sorun anakartta çıktı servise gönderdik bir şey yapmadan geri gönderdiler. Tekrar taktık bu sefer kökten gitmiş PC çalışıyor görüntü gelmiyor. Sonuç olarak parasını alıcam yeni anakart düşünüyorum. İşlemci Intel i7 8700K Asus GeForce 1060 6 GB 192 bit ekran kartı 3000 MHz DDR4 2x8 RAM var.

Asus anakart alacağım daha uyumlu olur diye modellerden birini almayı düşünüyorum. 1 Asus prime 390m Plus Intel Z390, 2 Asus Tuf Z370 Plus Gaming Intel Z370, 3 MSI Z390-A Pro Intel, sizce hangisi olsun gönlümdeki Asus. Kesinlikle bütçem 1000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
tercihim kesinlikle 2 numara, Asus Tuf Z370 Plus Gaming Intel Z370 olurdu.. işlemciniz ile de çok güzel çalışır. Zaten bu kart 8. nesil işlemciler ile çok iyi çalışmakta.

Asus Prime Z370-A ile 5 ghz de kullanıyorum 8700K yı
(İşlemci delidli)
Listeye göre Tuf serisinden daha kaliteli VRM lere sahip
z370 lineup - WIP.png

başım yandı gıgabyte yüzünden 1.5 aydır oynıyamıyorum kesinlikle daha da gigabyt ye bulaşmam

ekran kartı asus olduğu için asus anakartı alıcam uyumluluk açısından sağolasın fikrin için
Anakartı mutlaka Z390 serisi alın. Chipset olarak daha güncel bir model.

Msi MPG Z390 Gaming Plus Intel Z390 Anakart Fiyatı - Vatan Bilgisayar

kardeşim ekran kartı asus olduğu için asus anakartı alıcam z390 tarzı vardır heralde asustada
başım yandı gıgabyte yüzünden 1.5 aydır oynıyamıyorum kesinlikle daha da gigabyt ye bulaşmam

ekran kartı asus olduğu için asus anakartı alıcam uyumluluk açısından sağolasın fikrin için

kardeşim ekran kartı asus olduğu için asus anakartı alıcam z390 tarzı vardır heralde asustada

Asus Prime Z390M-Plus Intel Z390 Anakart Fiyatı - Vatan Bilgisayar
şu nasıl

şu nasıl

asus alıcam kesinlikle anakartı şu model nasıl

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı