i7 8700K ve GTX 1080 Ti sistem düzgün çalışmıyor

Coracias

Hectopat
Daha fazla  
Ben bir bilgisayar topladım 6 ay önce, parçaları kendim birleştirdim. Son zamanlarda ekran kartımda birkaç sıkıntı yaşıyorum. Özellikle PUBG adlı oyunu oynarken 90 dereceleri gördüm. Benchmark testi yaptığımda da doğru çalışmayan çok parça olduğunu gördüm. Tekrar söküp üstüne düşe düşe tekrar birleştirmeyi düşünüyorum termal macunları da yenileyerek. Yardımcı olabilir misiniz?

3.PNG
2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
bilgisayar hiç hasar aldı mı ?
soğutma sistemi nasıl ?
güç kaynağı tğm sisteme yetiyor mu ?
Ben bir bilgisayar topladım 6 ay önce, parçaları kendim birleştirdim. Son zamanlarda ekran kartımda birkaç sıkıntı yaşıyorum. Özellikle PUBG adlı oyunu oynarken 90 dereceleri gördüm. Benchmark testi yaptığımda da doğru çalışmayan çok parça olduğunu gördüm. Tekrar söküp üstüne düşe düşe tekrar birleştirmeyi düşünüyorum termal macunları da yenileyerek. Yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 359287Eki Görüntüle 359288

Sıvı soğutma var şu an işlemci de. Isınma sorunu ekran kartı yaratıyor. Bilgisayar her hangi bir şekilde hasar almadı. Phanteks P400S kasa ön tarafta ilk radyatör onun arkasında 2 tane 240 mm soğutucunun fanları. Üst ızgaranın orada 2 tane 240 mm fanla çıkış sağlanmakta. bide standart arkadan çıkış içinde 120 mm fan bulunuyor. Hava sirkülasyonu güzel olması için elimden geleni yaptım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı