i7-8750H sistem RDR2'de 10 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

431344

Decapat
RAM
16
Ekran kartı
gtx 1050ti
Anakart
EXCALIBUR G850
İşlemci
i7-8750H
Arkadaşlar bir süredir RDR2 oynamak isitordum elime geçince hem indirip kurdum fakat açılır açılmaz 10 FPS 8 FPS olmaya başladı ve hiç oynayamadım. Ne kadar grafikleri düşürsem de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sizin sistem bu oyunu gayet’te (ultra değilde low-medium gibi) çalıştırabilecek düzeyde sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum.Msi afterburner programı ile oyunun benchmark testini paylaşırmısın?
ben bu biligisayarı uzun süredir kulanıyorum ve yapmadığım kalmadı en iyi sıfırlamak

SSD Değişimi vs. yaparsan hızlanır diye düşünüyorum içerisindeki değiştirilebilir donanımlar yavaşlamış olabilir. Çünkü işlemci ekrankartı kısaca laptopların anakartının eskimesi bana aşırı saçma geliyo 2 senelik cihazım ve hala ilk günkü gibi
Evet haklısın Bilgiseyarı sıfırlamayı düşünüyorum

8. nesil eğer hiç bakım vs. görmediyse normal ısı kaynaklı olabilir. Bende de uzun süre tozlu hali ile ısıdan FPS limitliyordu 10FPS'e temizleme macun sonrası ısılar GPU 63 geçmezken FPS Max. Alabildiğimi alıyorum. Temizleyip bakım yapmayı öneriyorum eğer yaptıysanız yazılımsal olabilir
aslında bu sadece rdr için geçerli çümkü gta 5 100 fps alıyorum şu anda grafik modları ile 60 fps tarzında alabiliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı